Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór wszystkim, jeżeli ktoś poszukuje #samochody na terenie #radom #warszawa #kielce #lublin
to chciałem serdecznie polecić mireczka @JPXXX
bardzo szybko się dogadaliśmy i udało się zakupić Foke mk1.
Co do sprawdzania przez niego samochodu nie tylko ja bylem pod wrażeniem, ale i też panowie z komisu, obstawiali że reprezentuje jakąś firmę profesjonalną ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wszystko ładnie opisane przed zakupem, więc w sumie pojechałem tylko obejrzeć i przejechać się próbnie.
Autko bez problemu przeszło wszystkie przeglądy.
Jeszcze raz dzięki Mireczku i wybacz, że tak późno recenzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
@brzytwiarz: prawie rok temu sprzedałem Fokę mk2 (2005) w tej cenie :/ mechanicznie bez zarzutu, rdza na lewym przednim nadkolu. I tak miałem problem w kupującymi narzekającymi na 'usterki teczniczne', mimo udokumentowanej historii przeglądów. W jakiej wersji była ta foczka?
Dobry wieczór wszystkim, jeżeli ktoś poszukuje #samochody na terenie #radom #warszawa #kielce #lublin

to chciałem serdecznie polecić mireczka @JPXXX


@brzytwiarz: Witam, dzięki za pozytywne słowa. Fajnie że auto się dobrze sprawuje :)

W jakiej wersji była ta foczka?


@Kwisatz: Benzyna, Ghia z xenonem, webasto, grzanymi fotelami itd najbogatsza jaka wychodziła, cała bezwypadkowa, z lakierowanym jednym błotnikiem przednim po zarysowaniu, z symbolicznym przebiegiem (nie pamiętam już jakim;)).

No #!$%@? fokus mk1