Wpis z mikrobloga

@M1KNG: Ból to kwestia indywidualna, dużo zależy od ciebie. Ale także od techniki wykonywania tatuażu (sam kontur boli mniej niż wypełnienie, a np. dotwork jest zwykle lajtowy) i od tatuażysty, bo uwierz mi, że niektórzy robią mniej delikatniej, a niektórzy bardziej. To też kwestia ustawienia maszynki. Także ciężko odpowiedzieć na twoje pytanie w inny sposób niż: tak, boli. Bo generalnie tatuaże bolą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mnie
@kvoka: bo teraz będę szedł na tatuaż i nie wiem czy mocno się stresować czy nie. I pytanie jeszcze jedno. Po pracy (8h) raczej nie wytrzymam? I lepiej zrobić dzień wolny i iść na spokojnie na tatuaż?
@M1KNG: koniecznie dzień wolny, a wcześniej się porządnie wyśpij i rano zjedz konkretne śniadanie. ważne żebyś był wypoczęty, wtedy organizm sobie lepiej poradzi z igłą :)
@M1KNG: Stres też może spowodować, że będzie bardziej bolało. Tak samo, jak zmęczenie czy np. kac. Ja zawsze miałam tak, że nawet, jak się stresowałam to w trakcie trochę przywykałam do bólu i było lepiej. Dlatego polecam np. nie robić przerw (jeżeli nie jest to super konieczne, czyli np. wytrzymać bez wyjść na papieroska), bo po powrocie na leżankę może bardziej boleć, zanim znów się przyzwyczaisz. A przynajmniej z moich doświadczeń
Osobiście u mnie nie było źle 1.5 godziny tatuowania, po jakimś czasie zachciało mi się nawet spać, mówią że węwnetrzna część przedramienia najmniej boli, coś w tym chyba jest
@M1KNG: Moim zdaniem nie będzie tak źle, jeżeli chodzi o ból. Takie techniki są zwykle mniej bolesne, przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia. A kto będzie ci robił?
@M1KNG: Nie przejmuj się, tatuaże bolą, ale nie jest to jakieś obdzieranie ze skóry, da się przeżyć. Rozumiem, że przed pierwszą dziarą jest zawsze strach, bo nie masz pojęcia jakie to będzie uczucie i czego się spodziewać, ale zapewniam cię, że nie jest to taki straszny ból jak się wydaje i na pewno dasz radę! Tyle osób dało, to dlaczego ty byś miał nie dać. ( ͡° ͜ʖ ͡
ale nie jest to jakieś obdzieranie ze skóry, da się przeżyć


@kvoka:
1. Spód stopy.
2. Ponad godzinę środek klaty.
Jak dla mnie to było obdzieranie ze skóry ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kvoka: a jeszcze pytanie bo o wolne w pracy raczej ciężko. Ale prace mam siedząca przy kompie to raczej dam radę? XD Nie męczącą jakaś bardzo i mogę się wcześniej zwolnić w tym dniu bo gadałem z szefem. A jak nie to ogarnę to wolne, tylko właśnie to pytanie. Czy brać i prosić się o wolne czy dam radę po 4-6 godz przy kompie później na tattoo?
@kvoka: no ciężkie pytanie zadałem fakt ;-; ide po pracy ja termin od razu się umówić (òóˇ) ile trwa robienie projektu tak średnio? To zależne od tatuatora, prawda? Bo chciałem do piątku zeby to ogarnąć :D