Wpis z mikrobloga

@Antidotum119: dokładnie , wszystko robiłem pod kolonizację ze względu na to ze nie ma astrofizyki a tu #!$%@? xd niespodzianka od rana , jakbym wiedział ze będę potrzebował 60 k deuteru więcej na badania , rozwijał bym się trochę inaczej...
@Jarczur: teraz żeby skonsolidować planetę musisz zbadać astrofizykę na 2 lvl , jak chcesz kolejna to na 4 lvl itd badanie dość drogie bo kolejno 7000/14000/28000/56000 deuteru fajnie gdyby to było wiadome przed budową statków kolonizacyjnych, bo do wczoraj nie musiałeś mieć tego badania.
@ArekJ: już po jakiejkolwiek rywalizacji w czołówce. Nie da się nadrobić tylu punktów. Pierwsza osoba ma 1,5k punktów i załóżmy dwie kolonie, wiec musiałbyś mieć około 800 pkt w samych badaniach żeby mieć szanse
@ArekJ: ja wczoraj wieczorem zbudowałem pierwszy kolonizator a zacząłem grać jakieś 15 godzin po otwarciu serwera , pierwsi spokojnie mogą mieć po 3 kolonie
@wytrzzeszcz: tylko takie info znalazłem
JEŚLI MAMY 1 LVL ASTRO MOŻNA KOLONIZOWAĆ 9 PLANET, W GALAKTYCE NUMERY 4-12
NUMERY 1-3 I 13-15 POTRZEBUJĄ 4 POZIOM ASTRO.

Wydaje mi się, że na 1lvl astro można w takim razie mieć 9 planet, ale żeby skolonizować 10 trzeba będzie wbić astro na 17 poziom (tak jak w tabeli normalnie), ale pewności nie mam. @MirkOgame proszę o informację