Wpis z mikrobloga

@Hollaholla 1. Rok 2035
2. Korea Północna jest w posiadaniu rakiety z głowicą nuklearną o zasięgu 40 000 km.
3. 'Generale Ping Pong, cel nowy jork'
4. czerwonyguzik.gif
5. Umierający z niedożywienia naukowiec źle podłączył klona ardiuno.
6. Rakieta leci w drugą stronę.
7. Cel: Łódź Bałuty.
8. USA dalej nie dało tarczy.
9. Rakieta w zasięgu radarów.
10. Trzeba ostrzec mieszkańców.
11. syrena.wav
12. 'GRAZYNA WYŁONCZ FAMILJADE JAKIEŚ ŚWIENTO JEST STÓJ
@Knightlord: #!$%@? tam. Siedziba Apple w Polsce znajduje sie w Nowym Domu Jabłkowskich na Chmielnej w Warszawie. A dystrybucją jabłka w Polsce to zajmują się przede wszystkim takie firmy jak Media Markt (wcześniej MSHP - Media-Saturn), a tam stoją nierzadko, uwaga, tacy sami sprzedawcy Apple jak w oficjalnych sklepach Apple. Tak, są w Polsce oficjalni sprzedawcy firmy Apple, bez istnienia oficjalnego Apple Store'a. Jak się kiedyś natkniesz na golden/linkedinie na handlowca
@Tosca303: dystrybutor a dystrybutor premium to co innego - APR muszą jednak trzymać się standardów jabłka co do layatów itd oraz chyba sam apple wykonuje im audyty a co do sprzedawców no to nie wiem jak to teraz wygląda - pewnie wystarczy zaliczyć jakiś kurs ich stronce i zabulić za certyfikat aby móc się nazywać Apple Solutions Consultant ;)
@Knightlord: Ale MSHP, teraz Media Markt, również muszą się trzymać bardzo szczegółowych standardów Jabłka i także sami są audytowani i to dwojako - audyt techniczny, sprawdzenie stanu stołu co do milimetra oraz "Tajemniczy Klient". I mają o wiele lepsze warunki dostawy niz iSpoty, bo wiecej sprzedaja. Nie, ja nie mowie o promotorach z firm zewnetrznych, którzy zreszta tez maja szkolenia i certyfikaty Applowskie oficjalne, ja mowie o ASC, ludziach zatrudnionych przez
z tego co mi wiadomo Apple nie ma siedziby w Polsce. Dystrybucja ich produktów zajmuje się firma Sad poprzez sieć salonów ispot. Oni są Apple Premium Reseller. Cortland chyba też ma status APR.


@Knightlord: Prawie, ale nie do końca. Apple ma siedzibę w Polsce - w Warszawie przy ul. Chmielnej. Nie zajmują się natomiast dystrybucją sprzętu. Apple Poland Sp. z o.o. zajmuje się marketingiem, tłumaczeniami produktów, nadzorem nad resellerami, pomocą techniczną