Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wczoraj w pracy zalał mi się telefon #huawei Y6. Nie wyłączył się, więc szybko go rozebrałem i zostawiłem w spokoju aż woda trochę odparuje. Postanowiłem sprawdzić czy telefon działa - włączył się normalnie, jednak woda dostała się do wyświetlacza, więc telefon rozebrałem i zostawiłem w takim stanie do końca zmiany. W domu telefon uruchomiłem ponownie, zaktualizowało się EMUI ale telefon wyłączał się z powodu niskiego stanu baterii, podłączenie ładowarki nic nie dało, tak jakby po prostu było coś nie tak z baterią. Komórkę jak i baterię zostawiłem na noc w ryżu. No i teraz smartfon reaguje tylko pod ładowarką, zawibruje, dioda się pali ale na wyświetlaczu czarno. To wina tej baterii? Czeka mnie wymiana LCD czy mogę telefon wyrzucić? A może dać mu jeszcze chwilę czasu na odparowanie? Mirko pomóż
#smartfon #telefony #gsm #android #pomocy
  • 4
@NiesmiesznyPan: Jak chcesz coś zrobić to susz go suszarką, nie podłączaj do ładowania bo się spali złącze. W serwisie Ci pewnie naliczą koszt wymiany płyty, złącza i wyświetlacza, ale idź, idź, gorzej nie będzie. A ten ryż to nie wiem co za ciołek to wymyślił i ludziom wcisnął taki kit.