Wpis z mikrobloga

@Xirate @spidero @Bezzalogowy czy własne projekty na raspberry pi (jakieś boty do powiadomień) RSS reader, czat IRC czy statyczna stronka dla ulubionej pizzeri (mimo że jestem backendowcem) to ciekawe projekty? Brakuje mi pomysłów, nie chce pisać kolejnego sklepu bo nie mam nawet ochoty na to
@Bruno_: Jeśli napisałeś to czysto i działa zajebiście i chcesz iść na juniora, to pokazuj :v pokażesz że umiesz programować, javę idzie szybko ogarnąć i też pracodawca wie, że lubisz jakoś sam się rozwijać, to i może coś ciekawszego Ci rzuci. Próbuj, próbuj :P
@kam3o: No tak, na rozmowie masz pokazać tylko że nie będziesz przeszkadzał firmie w zarabianiu pieniędzy, a nawet pomożesz - na #!$%@? komu wiedza z elektroniki jak chcą od Ciebie tylko optymalnego zapisu danych na serwerze i do bazy danych - jak to umiesz, to Ciebie biorą :v
@Xirate: chodziło mi bardziej o

Przychodzą czasem mośki z 1,5 rocznym doświadczeniem, a myślą że breakpointy to break w switchu


Czy spotkałeś się z czymś takim u osoby z 1,5r doświadczeniem ?xd

Jak to był bait to łyknąlem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@spidero nie rzucam się na głęboką wodę, wszystko umiem, kwestia tylko czasu żeby to zrobić


Co do sklepu to z poziomu mojej obecnej wiedzy kwestia ogarnięcia płatności plus doszlifowanie security