Wpis z mikrobloga

@lyman11: Ja mam to z glowy nigdy nie mialem mdłości w vr i moge grac godzinami :D Jedno co mnie boli że w tej grze ebdzie tylko tryb vr a nie cała gra :/ Ta gra idealnie pasuje do vr nie wiem dlaczego tak zrobili...Moze dlatego ze ps4 nie jest na tyle mocne kto wie.
@dimo04: nie no ja też nie mam mdłości na VR. Mega mdłości miałem w FarPoint o masakra... 10minut grania 2h dochodzenia do siebie nie wiem jak ja to ukończyłem xDD
Przy Eve miałem też mdłości ale nie tak jak przy FarPoint moze dlatego ze na poczatku ogrywalem, a tak to tez godzinami moge grac godzinami i jest mi teraz ok
@lyman11: Ja jestem zdziiwony bo nigdy tak nie miałem a jak raz przyszedł znajomy to po kilku chwilach mial mega młości i pomyślałem sobie że mam mega farta :D Najgorzej to jarać się vr i mieć młości ;)
@lyman11: Trzeba przyzwyczaic organizm :] Vr jest tak realne i oszukuje mózg wiec dlatego są takie mdłości to jest najlepsza reklama jaka moze byc dla wirtualnej rzeczywistosci :D
Mega mdłości miałem w FarPoint o masakra


@lyman11: a Resident? Mi się spoko pykało w Farpoint (momentami był dyskomfort), ale każda gra na pada... brrr. Jak już mam więcej przegrane to jest lepiej, ale pierwsze kilkanaście godzin w hełmie, mega lipa.