Wpis z mikrobloga

@KolegaPatryk: tagi obu klubów dla równowagi, chyba trzeba mieć ujemne iq żeby się do czegoś takiego #!$%@?ć, ale czego ja oczekuje po osobie z takim avatarem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OddajButa123: Skąd znasz genezę wklejenia tego obrazka że twierdzisz że to prowokacja? XD Przeglądałem sobie subreddita United i na to trafiłem, więc jak to czasami robię, wrzuciłem to tutaj pod tag united(stąd ten tag stoi jako pierwszy). Na samym obrazku widać tylko komentarze jakiegoś stronniczego pajaca i tak się składa że komentuje on sytuacje z meczów Liverpoolu, stąd drugi tag. Czy jest kibicem lfc? Pewnie tak. Czy świadczy to jakkolwiek o
  • Odpowiedz
niestety z góry tabeli nie slychac o czym tam #!$%@?


@OddajButa123: XD sam jestem fanem lvp ale takie #!$%@? jest na poziomie dzieciaka z zerówki. Trochę POKORY bo nie masz nawet jednego dobrego powodu, żeby cieszyć się z top 1 lvp. Od prawie 30 lat nic im to nie dawało i mógłbyś naprawdę opuścić łeb i czekać na koniec sezonu. Przez takich pajaców jak ty nie ma się szacunku do nas,
  • Odpowiedz
To #!$%@? jesteś a nie kibic Liverpoolu, jak ci na ulicy plują na morde to też pokornie odchodzisz?


@OddajButa123: pokory. op ma rację zwraca uwagę na hipokryzję. Dijk powinien w tym sezonie już 3 razy #!$%@?ć z boiska
  • Odpowiedz