Wpis z mikrobloga

Czy to prawda że u Sony, za przechowywanie savów w chmurze się płaci? Tzn. trzeba mieć wykupionego Plusa? U Microsoftu ta usługa jest bezpłatna. Jeśli tak, to jest bardzo nie wporzadku. Przymierzalem się do zakupu ps4 do ogrania tych mitycznych eksluziwow ale jak słyszę coś takiego to mnie trzęsie. Nie mam ochoty grać w multi ani nie interesują mnie gry z plusa. I za samą możliwość kopi w chmurze mam płacić około 30 zł na miesiąc.

  • 28
@aleroc: mając Plusa konsola chyba sama wrzuca zapisy do chmury.
Mi się nigdy na żadnej z konsol save nie #!$%@?ł więc mam #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯ i też nie zajmują jakoś bardzo dużo żeby się ich pozbywać z konsoli więc
To prawda ta konsola to syf. Wiele ograniczeń w porównaniu do Xbox. Sam posiadam wszystkie platformy, ale na PS to masakra z podstawowymi funkcjami. Exy też nie dla mnie, bo wszystkie są single, a ja wolę multi.
Czy to prawda że u Sony, za przechowywanie savów w chmurze się płaci? Tzn. trzeba mieć wykupionego Plusa? U Microsoftu ta usługa jest bezpłatna. Jeśli tak, to jest bardzo nie wporzadku.


@ominius: W takim razie graj na XBoxie albo na PC ¯\_(ツ)_/¯ Granie na PS4 nie jest obowiązkowe, więc wszystko jest w porządku.
@BatonikKokosowy: Ale to na ich platformie i jeśli twórcy proszą Sony, a on mówi NIE to coś tu nie halo.Jest wiele gier takich i jedyna gra,która dostała wersje beta to Fortnite, ale to ile krzyku trzeba było zrobić by do tego doszło. I tak jak mówie mam wszystkie konsole i chce się bawić w takie proste gry nie ważne na czym aktualnie gram. I niestety jak gram na x1 albo switch