Wpis z mikrobloga

@Keris: Standardowo, po patchu custom profile nie działa. Tym razem po godzinie grzebania w plikach okazało się, że elite pozmieniał sobie domyślne nazwy urządzenia przy osiach i przez to gra nie wykrywała mi hotasa. A jak nie wykrywała hotasa to nie ładowała profilu. Uprzedzając pytania, tak miałem backup.
Serio, oni chyba małpy zatrudniają do programowania. Przy żadnej innej grze nie miałem tyle problemów z hotasami co przy elicie.
@khurghan: Mam hotasa, ale nie używam do elita, jakoś przywykłem do myszki i klawiatury, może kiedyś się przekonam. Mi sterowania nie zmieniło dodatkowo, ale brałem udział w becie, więc może dlatego.
@khurghan: Mi się nie podoba że bieganie po menu to i tak klawiatura i myszka, chyba że coś nie wiem, więc skoro w stacjach mam się przesiadać to już wolę zostać przy myszce i klawiaturze. No i dla mnie zawsze myszka jest celniejsza ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Keris: Kwestia przyzwyczajenia. Ja tam problemów z celnością nie mam. Za to jak się przesiadłem na myszkę kiedyś to myślałem, że ocipieję, nie umiałem w to grać ;d
A do menusów myszka leży obok drążka, także nie jest to jakieś duże utrudnienie :D
@khurghan: Widać dalej pobierają pathe i jest wzmożony ruch dzięki większemu zainteresowaniu to serwery obciążone i padają. A co do hotasa trzeba mieć gdzie go postawić bo raczej nie obok klawiatury. Raczej specjalne krzesło do tego najlepiej albo dwa stołki po bokach ( ͡° ͜ʖ ͡°).