Wpis z mikrobloga

Popatrzcie jaki smutny jest wasz widok prawaki.

Dziewczyna - jak pisali w znalezisku - ma 11 lat i już uprawia politykę by zniszczyć wielokulturowością nasz kraj.

Wstawiają zdjęcia by pokazać znajomym jak spędzają czas, wstawiają zdjęcia by mieć pamiątkę.

A co widzi prawak na wykopie?

Zgodę na wykorzystywanie tych zdjęć w wojenkach politycznych - tak od dziś nazywamy stygmatyzowanie dzieci na ofiary molestowania. Tak nazywamy od dziś wplatątanie dzieci w manipulacje na temat pedofilii.

Czytamy dalej i co? To wina rodziców że nie przypilnowali tych zdjęć które teraz podludzie wykorzystują w propagowaniu kłamstw.

To wina rodziców że przeciętny prawak widzi w zwykłym zdjęciu pedofilie i molestowanie.

To wina rodziców że prawak ma taką możliwość zrobienia czegoś złego z tym zdjęciem.

#bekazprawakow #neuropa #polska #swiat #patologiazewsi #bekazpodludzi
Pobierz J.....D - Popatrzcie jaki smutny jest wasz widok prawaki. 

Dziewczyna - jak pisali w...
źródło: comment_r4SBvzX0uY6QzGTftE6ndImm3UpBOMJI.jpg
  • 8
@JAI2L9LAD: W The Big Bang Theory był odcinek w którym wyśmiewali się z Howarda gdy ten wtrącał coś o kosmosie nawet jeśli rozmowa dotyczyła czegoś zupełnie innego. W serialu takie zachowanie jest zabawne, w realu to jest co najmniej żałosne a może i kwalifikuje się do leczenia psychiatrycznego.
@JAI2L9LAD
Po pierwsze to atak na moją osobę i próba manipulacji wypowiedzią. Po drugie piszesz same kłamstwa. Nie popieram publikacji wizerunku dzieci obściskujących się z dorosłymi facetami. Wręcz przeciwnie wyraziłem dezaprobatę i pytanie czy rodzice mieli świadomość że do tego dojdzie. Nie pisałem że dzieci uprawiają wojenki polityczne lecz odnosiłem się do samej koncepcji organizatorów aby zapraszać i integrować ludzi tak rozbierznych wiekowo. Odnosiłem się do polityki promowania wielokulturowości w społeczeństwie przez