Wpis z mikrobloga

Czy mnie oczy nie mylą? Czy #neuropa w swojej szaleńczej już wręcz hipokryzji próbuje opisywać sprawę #euroweek jako "prawackie urojenia"? xDDD Na serio taki poziom damage controlu?

I jeszcze do tego po raz n-ty ośmieszająca się #moderacja z Elfikiem na cele, grożącym sądem za wrzucenie skrina postów z instagrama xD

Po prostu cyrk. Jeżeli uważacie, że takie zachowania dorosłych facetów w stosunku do 11-letnich dziewczynek jest całkowicie normalne, to współczuję waszym dzieciom.

Zresztą, po co ja się bawię w przekonywanie. Każdy wie, że jakby zamiast przez świat skrzywdzonych Semitów wstawić księży katolickich, to nerłopki by chyba się poszczały ze szczęścia i nadawały by o tym przez miesiące xD. Jak to zresztą było w przypadku tego księdza, któremu zlizywali śmietanę z kolan - podobny kaliber niewłaściwości zachowania.

Uważam to za uwłaczające podstawowej ludzkiej godności i zdrowemu rozsądkowi, że muszę to napisać, ale to zrobię - tak, dorosły, obcy facet obściskujący i całujący 11-letnią dziewczynkę nie jest zjawiskiem zgodnym z normami i standardami wychowawczymi, które chyba powinny obowiązywać na takim wyjeździe. I te dziewczynki piszące później w necie do tychże dorosłych "I love you" i "husband <3" stanowi dalsze potwierdzenie tego, że coś tu się chyba wymknęło spod kontroli.

Jako osoba, która formalnie pracuje jako nauczyciel, krew mi się w żyłach mrozi na myśl, bym ja się tak zachowywał w stosunku do 11-letniej uczennicy. Poleciałbym na zbity pysk z wilczym biletem, i całkowicie słusznie zresztą.

Czy istotnie doszło do jakichś nadużyć seksualnych - dowodów na to nie ma, natomiast NIEWĄTPLIWYM jest, że doszło do totalnego naruszenia granic, i odpowiedzialni za to są także organizatorzy tej całej eskapady. Osoby, które próbują temu zaprzeczać i robić z tego "prawackie wymysły", dowodzą swojego całkowitego upodlenia umysłowego. Serio, KYS.

#4konserwy #afera
  • 45
@ZaplutyKarzelReakcji: Pizzagate? Mówisz o tej aferze, która została obalona przez artykuły w prasie arbitralnie stwierdzających, że została obalona i linkujące siebie nawzajem? xD

Urodziny Hitlera? Gdzie zostało potwierdzone, że TVN inicjował i prowokował event neonazistowski, a następnie wrzucał zdjęcia m. in. swojego operatora i na tej podstawie "udowadniał", że neonazizm w Polsce silny? xD

Tak, tak, totalna kompromitacja gupich prawaguw xD
@Emes91: nawet nie wiesz jak śmieszny jesteś xD

Skazali nazistę, dwóch się przyznało, a jeden sobie wymyślił, ze mu TVĘ kazał zrobić urodziny i anonimowo pod przedszkolem dali mu 20 tysięcy w torbie biedronki.

Panie mazista i co pan zrobił z ta kasa?

Yyy przepiłem i na wakacje pojechałem i juz nie mam żadnych dowodów, ze ja dostałem ale urodziny zorganizowałem, bo mi szkoda było tego anonimowego dla mnie człowieka.

Co
mówiłem ostrożnie z rozpowszechnianiem. Jak zrobisz takie znalezisko jak ten od euroweeku to może do ciebie coś przyjść. Za komentarze nie.


@ZaplutyKarzelReakcji: Och, dziękuję, łaskawco xD. Ocieram pot z czoła xD

Co? Przecież on był na tych urodzinach, bo to nagrywał. To jak miało go nie być?


@ZaplutyKarzelReakcji: Czyli dokładnie jak pisałem - współudział, współorganizacja, prowokowanie. Z czym ty się próbujesz kłócić?