Wpis z mikrobloga

@Lana: Trójmiasto byłoby pięknym miejscem do życia, gdyby wszyscy tak uważali. Niestety, jest totalnie na odwrót. Nie dziwię się temu jednak. Nie można polegać na komunikacji miejskiej. Musisz mieć mega farta, by pracować przy najbardziej 'wydajnej' formie transportu jaką jest SKM. Większość firm jednak jest porozrzucana po trzech miastach, gdzie musisz kombinować z przesiadkami. I niestety częściej opłaca się jechać samochodem, postać w korkach i dojechać niż liczyć na zbiorkom.
  • 1445
@Lana
Jest jakaś fizyczna przeszkoda uniemożliwiająca jednoczesne posiadanie prawa jazdy i jeżdżenie komunikacją miejską, do pracy?

Pytam, bo zastanawiam się, czy jestem nienormalny jeżdząc autobusem i mając 6 kat. prawa jazdy (i dodatkowo auto i moto) czy po prostu trafiłem na idiotkę która nie potrafi zdać banalnego egzaminu i wymyśliła sobie usprawiedliwienie
@m76859: nie no #!$%@? będę jechać tramwajem z 3 przesiadkami, cała podróż do pracy zajmie mi 1,5 h zamiast wziąć auto i dojechać w 25 minut jak człowiek.
Jeśli kogoś nie stać/nie chce jeździć autem to spoko, ale nie krytykujcie #!$%@? ludzi którzy jeżdżą, bo każdy ma jakiś powód. Ja tą zaoszczędzoną godzinę wolę przespać zamiast gnieść się w tramwaju i tracić tyle czasu bez sensu.
Ehh vikop :/
@kwiati: Taka sytuacja to zrozumiała. Ale weź takich co mogą śmiało jedną linią podjechać do pracy. Znajomek nie ma nawet 1km do pracy a autem jeździ. Zimą dłużej odśnieża i skrobie niż jedzie.
Ja latem rowerkiem 6km rowerkiem pedałuję do pracy :D