Wpis z mikrobloga

@u-cash: Co za brednie, jakie wytyczne, jakie globalne? XD

@dzika-konieckropka: Kody kreskowe są znormalizowane, czy jak to mawiają programiści nieznający angielskiego - ustandaryzowane. W takim sensie, że istnieje norma kodu kreskowego i większość producentów produkuje skanery, które odczytują kody zgodne z normą.

Jak chcesz, to możesz kod kreskowy układać w kratę z gówna i zalewać je betonem i Interpol na chatę Ci nie wejdzie. Po prostu żaden skaner zgodny z
@mecenas_z_piaseczna: > > Co za brednie, jakie wytyczne, jakie globalne? XD

Brednie to chyba Ty wypisujesz, jesteś lekko do tyłu ze standardami. Mówi Ci coś GS1?XD
proszę poczytaj sobie.
link1
link2
Z każdym z kim miałem styczność stosuje się do tych wytycznych. Nawet jeśli nadajesz kody w swojej firmie, musisz mieć pakiet z GS1.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@u-cash: Te linki, które mi podesłałeś jeszcze bardziej utwierdzają mnie w przekonaniu źe bredzisz.

Bo podesłałeś mi linki do lokalnej organizacji normalizacyjnej XD Tu nie ma żadnych wytycznych, są jedynie odnośniki do normy, w tym przypadku do tego konkretnego systemu XDD

To że korzysta z niego większość producentów o niczym nie świadczy.

Znormalizowane są nawet śruby i gwoździe, co nie oznacza, że nie możesz produkować jakichś nieznormalizowanych z powodu jakichś "globalnych