Wpis z mikrobloga

Mirki, szybkie info.

Screen, który wrzucił @gzres pochodzi z prywatnej rozmowy z Młodszym Bratem, który nigdy nie miał praw admina na serwerze. Miał tylko możliwość banowania multikont i nie miał nigdy dostępu do baz danych, czy podglądu innych użytkowników.

Pentagram również nie jest powiązany z administracją, było w planach dać mu moderatora na takich samych zasadach, co Młodszy Brat.

Administracja nie pomagała żadnym sojuszom, jak sam wielokrotnie pisałem, że nie gram w Mirkogame, bo admin i gracz nigdy w parze nie idą. Także nie siejcie nieprawdziwych informacji.

Co dalej z grą? Obecnie podjęliśmy próbę aktualizacji skryptu serwera, żeby pozbyć się największych błędów. Dlatego też strona http://MirkOgame.pl/ będzie niedostępna jakiś czas. Przeniesiemy się na nowszą wersję silnika, przywracamy dane ze starszej wersji.

Przepraszamy za zamieszanie.

#grajzwykopem #gryonline #staregry #gry #gryprzegladarkowe #mirkogame #mirkoogame #ogame
  • 45
@MirkOgame: Administracja jest taka święta. Ten tylko banował a tamten co sprzedawał informacje zaufanym ludziom to go nie znam i co złego to nie ja... To jest tłumaczenie 5latka
Nic nie zrobiliście mimo że wiedzieliście że jest bug, informacja w grze dalej jest fałszywa jakoby trzeba było rozwijać astrofizykę, widzieliście że nagle w rankingu ludzie wystrzeliwują w góre i że bug jest wykorzystywany przez coraz większą liczbę osób przy jednoczesnym uczciwym
@MirkOgame:
Nie znam się, ale się wypowiem: tłumaczenie @MirkOgame , jest pokrętne. Niby nie miał admina ale mógł banować, niby nie miał powiązania, ale miał być... więc kim byli?! bo wg mnie byli adminami tylko z "mniejszymi" uprawnieniami. Zaufanie graczy zostało zniszczone. Widzę wyjście z sytuacji: Zbanujcie osoby który wykorzystywały bugi , podajcie tutaj oficjalną listę osób zbanowanych (Gawiedź chce krwi), naprawcie bugi i podajcie ich oficjalną listę (bo ze screenów