Wpis z mikrobloga

Na początku afery nie chciałem resetu, ale teraz jak patrze, że cofnęło mi magazyn metalu, elektrownie słoneczną, ekstraktor, obronę i technologię energetyczną, a na dodatek będę całkowicie w tyle bo nie mam pojęcia jak kolonizować planety, a tym bardziej, że teraz trzeba się z tym śpieszyć bo zaraz wszyscy wszystko skolonizują używając bug-a (znaczy... nowej mechaniki) to teraz chciałbym, żeby walnęli reset #ogame #mirkoogame #mirkogame
  • 6
@beh1 właśnie to jest problem, o którym wcześniej pisałem. Staraliśmy się zrobić jak chciała większość, ale potem było tylko gorzej, bo teraz ta większość nas atakuje. Postaramy się to jakoś naprawić.
@MirkOgame przyznam, że trudna sytuacja. Czy wiedzieliście czy nie o tym błędzie i czy go ktoś z waszych ludzi wykorzystywał teraz wg mnie ma pomniejsze znaczenie (stało się to stało na uj drążyć temat), ja jestem tylko jednym z wielu głosów piwniczaków, który się wyraził. Pisałem teraz trochę pod tagiem ogame bo tak jak wielu zaciekawił mnie ten server. Mam tylko nadzieję, że ten server i inny o którym pewnie wiecie, staną