Wpis z mikrobloga

@db95: Dobra, przerażająca wizja pustego i zimnego kosmosu.
Ale ja mam wrażenie że jesteśmy młodą gówno-cywilizacją. Tyle gwiazd umarło, co raz czytam o sygnałach mówiących o śmierci kolejnej. Nie zdziwiłbym się, że to nas obserwują z góry, jak robactwo. Ale to tylko w sumie moje pi$&*@3nie, pewnie nigdy się o tym nie przekonamy, a na pewno nie za naszego życia.( ͡° ʖ̯ ͡°)
@db95 Mnie też, ostatnio oglądałem nawet film nie mogę powiedzieć na jakiej stronie, był z Ż Ó Ł T Y M I N A P I S A M I powtarzam z Ż Ó Ł T Y M I i oni tam bajdurzyli o tym wszystkim, o tych kręgach, co ciekawe #!$%@? w kręgu to nic innego jak wybryki kosmitów pod wpływem meskaliny, tak tam mówiono
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@db95: e tam przeraża
Praktycznie niczym nie ograniczony, poza naszymi aktualnymi możliwościami ekspansji, rozwój.
Moglibyśmy np. rozebrać kilka układów gwiezdnych na nasze potrzeby ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@db95:
A co jeśli cywilizacje we wszechświecie pojawiają się tak rzadko, że nigdy nie dochodzi do tego, że dwie cywilizacje na raz są na poziomie ery kosmicznej, więc nigdy żadna nie spotka innej?

A co jeśli życie na ziemi jest tak zaskakującą w skali wszechświata formą materii, różniącą się od skał, cieczy i wszystkiego co nas otacza, ale jednocześnie zrobioną z identycznych wręcz pierwiastków, które można wszędzie znaleźć, że nie wystąpiło
Pobierz
źródło: comment_kPORun2353r7yKHzA3QmGk9jPH3HOzjb.jpg