Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się, jak mając jakoś 22 lata do domu przychodziły koleżanki mojej siostry lvl 15 i w sumie od pierwszego razu zwyczajnie na powitanie się przytulały - dla mnie było to trochę dziwne w sensie nie niestosowne ale dziwne bo jednak dorastałem w czasach gdzie max co robiliśmy z ziomkami na powitanie to piona a dziewczynom to co najwyżej rzuciliśmy "cześć". Teraz zaczynam się bać czy ktoś mi z ukrycia nie zrobił zdjęcia bo to było przecież jawne molestowanie. Przypau.
#euroweek
  • 3
  • Odpowiedz
@josedra52: Problem z #euroweek jest taki, że dla 40 letnich wykopków wszystko co związane z młodymi dziewczynami jest nacechowane erotycznie. Nie znają oni realiów i tego jak 12-16 latki zachowują się na co dzień. W dzisiejszych czasach w szkołach, na obozach i nie tylko to norma, że na pożegnanie/przywitanie ktoś się przytula.
To co wykopki widzą za gwałt i molestowanie jest najczęściej dobrowolnym zachowaniem - nie dlatego że są to imigranci
  • Odpowiedz
@inko-gnito-1441810: XD Odizoluj swoje dzieci i nie puszczaj do szkoły. Nawet nie wiesz co robi Twoja nastoletnia córka, kiedy jest sama w pokoju. Kończyłem szkołę niedawno (szkoła z czołówki szkół miasta wojewódzkiego), a już wtedy zabawy tego typu i wysyłanie softów było normą i nie mówię tylko o typowych klasowych szlaufach, ale także szarych myszkach, które na koloniach popuszczały swoją maskę. Teraz kiedy przeglądam gimbusiarskie grupki widzę, że to się pogłębia,
  • Odpowiedz