Wpis z mikrobloga

Leżę aktualnie w szpitalu. Borelioza się ukłoniła. Dziś rano #!$%@? mi na salę dziadka. Wrzucił od razu do automatu kasę na 24 godziny TV (jest płatna). Gość od rana #!$%@? TVPinfo. #!$%@? jakie to jest pranie mózgu, to aż trudnio słuchać. A ten aż się gotuje na tym wyrze w typowo pisowsko-partriotycznym stylu. #!$%@? mnie strzela, ale słuchawki na uszy, laptop i mnie nie ma. Nie chcę starszego Pana zranić merytoryczną dyskusją na argumenty. Chociaż prędzej Pan by się #!$%@?ł i zaczął bluzgać (typowe). Ale jutro zajebię 24 godziny TV i #!$%@?ę TVN24 dla odmniany. #!$%@?, sam nie oglądam ani jednego, ani tym bardziej drugiego, ale niech się typ pomęczy. Może on zacznie dyskusję. Wtedy go chyba z zawałem wywiozą na kardiologię z zakaźnego. Teraz też leży i się śmieje sam do siebie na #!$%@? wyrze, bo PO to komuchy i dają tylko miliarderom. Rączki, #!$%@?, zaciera z radości.
#szpital #polityka #borelioza #heheszki
  • 14
@abart_bo_co: zawsze sobie myślałem, czy można ściągnąć sobie taką apkę na smartfona, żeby wyłączać te telewizory w szpitalach? Jak ja bym leżał i cokolwiek by tam grało, to bym ich tam #!$%@?ł przeciez...
@ladyoutwalking: Borelioza, jak może wiesz, ma szerokie spektrum objawów. Ja np. żadnego rumienia nie miałem. Borelioza wyszła przy okazji badań w pracy (jestem leśnikiem) chyba 6 lat temu. Od tamtej pory leczę się w poradni chorób zakaźnych. Teraz po raz pierwszy trafiłem do szpitala, wcześniej dwa razy próbowałem kuracji antybiotykami w domu (gówno pomogły). Od pół roku moje objawy się nasiliły. A mam najbardziej klasyczne, czyli cholerny ból stawów. Głownie kolan
@abart_bo_co: No właśnie tak co słyszę o boreliozie to podpytuję, właśnie z tego względu, że objawy są najróżniejsze. Z tego, co zauważyłam do tej pory, to właśnie często stawy atakuje. Dzięki za odpowiedź, właściwie nie mam więcej pytań :)