Wpis z mikrobloga

Do ludzi, którzy się dziwną że ktoś "lubi" Texasa:

Każdy tam jest jak postać z kreskówki, albo niedorozwinięty jak Baobab/Arsen/Jaca.
Texas reprezentuje dość inteligentną osobę z poważną chorobą alkoholową i potrafi przynajmniej używać języka polskiego do ciekawego opisywania swoich problemów. Ogląda się to jak interesujący film dokumentalny a nie odmóżdżający stream do którego się wstyd przyznać przed znajomymi. Prywatnie mam w dupie jakie podejmował moralne decyzje bo jest dla mnie randomem z internetu, natomiast od strony widza mogę powiedzieć, ze wprowadza ciekawe urozmaicenie do tego "serialu", które się docenia.
#danielmagical #patostreamy
  • 7
@Zigfriddo: ale odmóżdżone plusy to że ktoś go nie lubi to nie znaczy że musisz przekonywać kogoś by go na siłę polubić to nie jest "m jak miłość" czy inne gfno. Nie ma czegoś takiego jak choroba alkoholowa najlepiej jest swoje problemy gonić w alko zamiast je rozwiązywać takie tłumaczenie jest dla słabych ludzi psychicznie temu texasowi jest potrzebny psychiatra. Ja go skreślam bo trzeba być nie normalnym by nie mieć
@jebbun: Nie zależy mi na zmiany czyjejś opinii tylko chciałem wyjaśnić dlaczego ja go akurat doceniam z perspektywy widza. To co opisujesz wskazuje właśnie na alkoholizm i nie bronie go od tej strony. Poza tym łatwo moim zdaniem będzie znaleźć osoby, które przy takim alko-stażu robią jeszcze gorsze rzeczy.