Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol Co xD

Nie rozumiesz. Simmons nie rzuca ale jest szansa że się nauczy. Nawet jeśli się nie nauczy to i tak nadal może być all starem od teraz przez najbliższe 10 lat

W przypadku Bagleya jest tak że nie broni bo jest po prostu dosyć "tepy koszykarsko" więc o ile ma warunki jako atleta to jak nadrobisz to ze po prostu kompletnie nie ogarniasz team D na najważniejszej defensywie pozycji?
@the_olson: doprecyzuj co masz na myśli bo hasło 'upośledzony rzut' bardziej kojarzy mi się z Lonzo lub tym co pokazywał Fultz w tym sezonie. Rzut Simmonsa wygląda całkiem nieźle, widać że ostro nad tym pracuje i z czasem wkomponuje to w swoją grę.
@the_olson: zależy co masz na myśli
Kidd np byl slaby w tym elemencie a rozwinal się bardzo

Zresztą ja nawet nie twierdze że Ben się nauczy rzucać bo zdecydowanie większe szanse są na to że zostanie jak jest niż że będzie rzucal jak Kidd. Po prostu twierdze że jego brak rzutu to zdecydowanie mniejszy problem niż np. Defensywa Bagleya bo Ben nawet bez tego rzutu to był poziom all-stara wschodu w
@HalfManHalfAmazing: Ale powiem ci że z tym Kiddem to bardzo kreatywne przedstawianie danych. To że rzucał 80% za 3 pod koniec kariery wcale nie wynika z tego że został wybitnym strzelcem. Kidd przez całą karierę miał FGA na poziomie 10-14, pod koniec 5,4-5,7 z czego 4 to były trójki - jak z tego uknułeś teorię o dobrym strzelcu nie wiem. Ani nie zaczął rzucać więcej za 3, anie nie poprawił znacząco
@Penance:

Po pierwsze:

kończył jako dobry strzelec oddający ponad 80% swoich prób zza łuku


oznacza, że

1. Kidd zakończył karierę jako dobry strzelec
2. pod koniec kariery oddawał 80% rzutów zza łuku

Wszystko ponad to jest Twoją interpretacją.

Aczkolwiek fajnie, że poruszyłeś tę kwestię, bo tutaj też mogę się z Tobą nie zgodzić. Logika nakazywałaby właśnie takie rozumowanie, które wyśmiałeś. Gdyby był słabym strzelcem, to kończyłby karierę w wersji Rondo, ale