Wpis z mikrobloga

Wiecie, że tego całego syfu z euroweekiem można było uniknąć, gdyby @Moderacja zachowała się normalnie?

Niepotrzebne były rasistowskie komentarze o "brudasach" itp.,
Niepotrzebne było bronienie opiekunów tym, że dziewczyny "same chciały" i posądzanie ich o lekkie obyczaje,
Niepotrzebna była gównoburza ideologiczna.

Tego wszystkiego dało się uniknąć, gdyby moderacja - zamiast zdejmować jedno po drugim znalezisko i rozdawać bany (łącznie z tym znaleziskiem, które informowało o terminach Euroweek i linkowało do ich oficjalnej strony - przecież to jakieś ekstremum upadku) - po prostu kazała zamazać twarze. Nikt by nie miał pretensji.

Ale nie, przecież trzeba było pokazać kto tu rządzi. I jaka jest jedynie słuszna linia ideologiczna moderacyjnego jaśniepaństwa. Skoro chodzi o cudzoziemców, to na pewno rasizm i mowa nienawiści; trzeba wywalić, uciszyć, żeby przypadkiem nikt się o sprawie nie dowiedział, a tych "faszystów" co to wrzucili - pobanować i nie będzie tematu. Przecież po drugiej stronie jest fundacja, biorąca granty z UE i mająca powiązania z Sorosem, więc z definicji jest nasza i nie może na nią paść nawet cień podejrzeń, a myśmy są moderacja i po naszej stronie jest racja. W rzyci tam z regulaminem. Co nie?

No to macie. Nie tylko efekt Streisand wypieprzył skalę, ale dodatkowo utraciliście resztki wiarygodności i szacunku u normalnych userów (niezależnie od poglądów). Pogratulować.

Nie wiem co musiałoby się stać, żebyście wyszli z tego z twarzą. Ja bym zaczął od przeproszenia Sknerusa i wszystkich poszkodowanych i odsunięcia od moderowania tej dziewczyny, co narobiła burdelu.

Lubić was już pewnie nikt raczej nie będzie, bo wy też swoich użytkowników nie lubicie. Do tego stopnia, że nawet nie zniżacie się do udzielenia nam wyjaśnień.

#euroweek #neuropa #4konserwy #moderacjacontent
  • 6
Nie wiem co musiałoby się stać, żebyście wyszli z tego z twarzą.


@xniorvox: a co powiesz, jak się okaże że gówno z tego było, żadnych orgii, segzów z nieletnimi nie było?
Wtedy moderacja i neuropa wygra wszystko, 4konserwy postawiły wszystko na jedną kartę, jak się okaże że to były oszczerstwa to kompromitacji nie będzie końca
@Mirrak: Przecież po tagach można ciąć. Wystarczyłoby żeby moderacja pilnowała, żeby było dobrze otagowane.
Ja tak sobie np. tnę patostreamy i to działa, nie widzę ich.
W każdym razie wzniecanie afery nie służy spadkowi zainteresowania - wręcz przeciwnie.

@NaczelnyWoody: Jeśli do niczego złego nie doszło, to będę się tylko cieszył. Ale jeśli o mnie chodzi, to już jestem zadowolony - bo będzie to ustalać policja, prokuratura, MSW i MEN pod