•  

Pewna myśl nie daje mi spokoju z zwiazku z aferą #euroweek: Patrząc na okoliczności oraz charakterystykę tych spotkan wydaje mi się, że te "wydarzenia" to nic innego jak jeden z wielu elementow narastajacej w Europie fali inżynieri spolecznej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@davie87 w szwedzkich książach dla dzieci o seksie ruchający ma czarny kolor a ruchana biały. Teoretycznie na wyobraźnię dziecka może to działać, ale ja byłbym ostrożny w takich osądach. Gdyby ci murzyni i arabowie byli w wieku tych dzieci, to zmieniłoby to postać rzeczy. Po prostu ludzie z różnych części świata się spotkali. Na pewno w dobie zagrożenia radykalnym islamem wzbudziłoby to zamieszanie, ale nie takie jak teraz.

A inżynierii społecznej nas się poddaje. Postuluje się prawo shariah w Europie, które gwałci prawa człowieka wypracowane przez cywilizację europejską. Pozwolono im stworzyć enklawy. Panoszą się nawet w szkołach, a zastraszone i zindoktrynowane poprawnością polityczną, karmione aborcjami białe społeczeństwa są w regresie, ustępują. Nas też to dotyczy. Na naszych ulicach pojawia się coraz więcej obcych kulturowo osób, ku uciesze Czaputowicza. Nas też przywyczajają. PiS oszukał. Wlecze ich tu tysiącami.

Gorące dyskusje ostatnie 12h