Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jako że przesiadłem się na kompa po jego naprawie ta mała zabaweczka nie będzie mi już potrzebna a raczej jej komplet, nie mam czasu na wystawianie wśród januszuw allegro a tymbardzien na scammerskiego olxa dla tego robie małe tyci tyci #rozdajo kieszonsolka od N wraz z tym co na zdj.
    Warunki to duża ilość plusów oraz musisz napisać dlaczego właśnie Ciebie mam wybrać, ile masz lat na czym obecnie grasz, jakie gry Cię interesują itp
    Każdy może wziąć udział o ile coś fajnego napiszecie, prócz brzydkich loszek ( ͡º ͜ʖ͡º)
    #logikarozowychpaskow #nintendoswitch #przegryw #jebac
    pokaż całość

odpowiedzi (111)

wytnie mi ktoś tego tego dzieciaka ze zdj? Bd bardzo wdzięczna #grafika #fotografia #dzieci #pokazmorde

odpowiedzi (72)

Mój niebieski miał dzisiaj wolne, a ja wczoraj upiekłam babeczki z budyniem. Jak rano szłam do pracy to była ich cała patera. Jakieś 25 +/- 5 babeczek. Wracam z pracy, a on ogląda Bravehearta, obala butelkę wina i kończy wpierdzielać babki.
    Jak go pytam co robi i dlaczego, to powiedział że mu się za domem zatęskniło (jest Szkotem) i ta muzyka go wprawiła w taki nastrój, bo inaczej już by kupował bilety do domu i by jechał do Drymen.
    Siadam obok, a on ze łzami w oczach patrzy na scenę pożegnania ojca Williama i żre kolejną babkę (jedną z ostatnich, a to dopiero początek filmu) Normalnie nie wiem co robić :D Czy kazać mu się ogarnąć, czy go przytulić, czy oglądać z nim, czy zrobić lodzika, więcej babek i przynieść kolejną butelkę wina.
    Pare minut oglądamy w ciszy, czekam aż powie co się dzieje, a on pauzuje film odwraca się do mnie i mówi, że on chce swoje dudy. I pojedzie do ojca po te dudy do Szkocji.
    I w sumie nie byłoby w tym nic nie halo, gdyby nie fakt że jesteśmy w Portugalii, jest godzina dwudziesta, a on chce teraz zabukować bilety, bo mu się za kiltem i dudami zatęskniło, a jest przy tym tak poważny, że aż głupio mi go od tego pomysłu odciągąć. Męski okres czy jaki wuj?
    Myślicie by z nim jechać?
    #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #szkocja #trudnepytania #europa #kiciochpyta
    pokaż całość

odpowiedzi (61)