Wpis z mikrobloga

Jeżeli to co mówi dyrektor okaże się prawdą i prokuratura nie wykryje przypadków pedofilii to beki z prawaków nie będzie końca.

Według dyrektora dwa miesiące temu rozpoczęła się "nagonka" na działalność w ramach EuroWeek. - Wiemy, kto to zmontował - były wolontariusz, Białorusin. W pewnym momencie zaczął się dziwnie zachowywać, bardzo rasistowsko wobec innych wolontariuszy. Odkryliśmy też, że na Facebooku deklaruje poparcie dla Władimira Putina. Nawet informowaliśmy o tym ABW. Zerwaliśmy z nim współpracę - zapewnia dyrektor. 


Wolontariusz miał założyć konkurencyjną organizację w Warszawie, a następnie przekazać komuś gotowy materiał. - Zaczęło się od mediów typowo skrajnych. Poinformowaliśmy też dwa miesięcy temu lokalną policję, że są rozpowszechniane takie nieprawdziwe informacje na temat naszej organizacji. Zwróciliśmy się też do Ministerstwa Edukacji Narodowej o kontrolę naszego programu - mówi Jaśnikowski.

Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24279156,prawica-oburzona-zdjeciami-obcokrajowcow-z-dziecmi-mamy-komentarz.html#a=167&c=154&s=BoxNewsMT

#neuropa #euroweek #polityka
  • 21
@lakukaracza_: Tak, amerykańscy hakerzy, rasiści, faszyści, Białorusini, białoruscy hakerzy, konkurencja i ruskie służby specjalne chco nasz ziszczyć!!!!1111jedej Jak dla mnie postawa prezesa jest co najmniej nie poważna, zamiast siedzieć cicho, jak już taka sprawa wypłynęła, dać się zająć nią odpowiednim organom - to dalej straszy pozwami, a do tego kasuje insta i fb. Pomyśl chwilę.
@lakukaracza_ Pisałem już wcześniej i napisze raz jeszcze. Kwestię prawnej odpowiedzialności to jedno i wcale nie to jest kluczowe. To, że nie łamie się prawa nie oznacza, że wszystko jest ok.

Na kilku zdjęciach z euroweek widzieliśmy jak dorośli mężczyźni przytulają i całują młode dziewczyny czy wręcz dzieci. Nie wydaje mi się to odpowiednie. Taki poziom zażyłości między mężczyznami a obcymi dziećmi czy młodymi dziewczynami jest przekroczeniem granic to niestosowne i czasem
To, że nie łamie się prawa nie oznacza, że wszystko jest ok. @Variv: W sumie to to znaczy, jeżeli nie łamie się prawa to jest ok, jeżeli ty uważasz inaczej to tylko twój problem :v


@Mirrak Ja po prostu mam jakąś przyzwoitości i moralność. Nikt mi nie wmówi, że całowanie dziecka przez obcego mężczyznę jest ok. Prawo nie zawsze jest doskonale i też nie może wszystkiego regulować. Kiedyś niewolnictwo było legalne,
@Variv:

,,Ja po prostu mam jakąś przyzwoitości i moralność,,

Ja też, a ty nie masz monopolu na prawdę :)

,,Nikt mi nie wmówi, że całowanie dziecka przez obcego mężczyznę jest ok. ,,

W Policzek? Jak najbardziej jest ok, nie ma w tym nic złego o ile nie kryją się w tym złe intencje osoby całującej.

,,Prawo nie zawsze jest doskonale i też nie może wszystkiego regulować,

Prawda, ale tutaj nie ma
@lakukaracza_ jeżeli podobalo mi się jak niszczyles katolikow na tagu ale poglądy mam prawicowe, jestem ateista i nie trawie kosciola to kim jestem w świetle tego portalu? Mam wrażenie że na wykopie są tylko skrajne lewaki i skrajne prawaki które muszą lubić kosciol. Tak przyglądam się tej bitwie od kilku tygodni i nie wiem komu kibicować xd a #!$%@? mnie zarówno księża jak i araby