Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich na tagu #ciota. Dziś chciałem przedstawić auto, które jest mocno kontrowersyjne, ale nie mogę wyjść z podziwu, jak dużo oferuje w swojej cenie:

https://www.olx.pl/oferta/okazja-piekny-ford-scorpio-CID5-IDxSQNJ.html?fbclid=IwAR25PoMlOoayPT-Ablytlj8NauGpRoppT1jVW5WBjpd616oyZNqS8RJlvsQ#f5db0c7e87

Oczywiście, wygląda (delikatnie mówiąc) dziwnie, w tej cenie na pewno ma niejeden problem, ale znajdźcie mi inne auto za 3 klocki, które zaoferuje:
3 litrowe V6 (z gazem!), automat, grzane skóry, tempomat i inne takie cuda (ʘʘ)

Jest tu może ktoś z #koszalin, kto zna to auto i jest mi w stanie powiedzieć, że to strucel i nie warto jechać po niego 600km? XD

#samochody #ford #carboners XD
źródło: comment_xpjfES9Ynjg6nSVXMA3pvX968SZYtQAp.jpg
  • 10
@Eternit_z_azbestu: I takie przekonywanie mnie mi się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no, wiem, że to kloc, ale gdyby był bliżej, to takie pieniądze mógłbym śmiało poświęcić na taką "blokadę kapitału", żeby sobie pojeździć z miesiąc XD
@aksal89, @Eternit_z_azbestu: W sumie nigdy nic do Scorpio nie miałem, nie jest jakoś urodziwy, ale brzydko też nie wygląda jak dla mnie. No ale czego się spodziewać po ludziach, którzy myślą, że Audi jest lepsze od Wolkswagena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pangia: W sumie po latach już przywykłem, ale to chyba podobnie jak było z BMW F60 - po poprzednim, bardzo konserwatywnym modelu zrobili coś znacznie innego i dlatego nie chwyciło ¯\_(ツ)_/¯ mam wrażenie, że w Fordzie bardzo się zapatrzyli na Taurusa z tamtego okresu i myśleli, że w Europie coś podobnego też się sprzeda.

@dzika_kaczka_bez_dzioba: Przecież wiadomo, że tego nie zrobię, aż tak #!$%@? nie jestem XD
Trochę szkoda ;) Jeździłem Scorpionami, mój tata miał podobnego do tego z ogłoszenie i muszę powiedzieć, że są to wyjątkowo przyjemne do jazdy auta.