Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zdrowie #patologiazewsi #sluzbazdrowia
Mój Szwagier z moją siostrą wyjechał pracować za granicę jako onkolog, bo miał dosyć tłumaczenia pacanom. Że jak nie chcą umierać to trzeba zrezygnować z używek, oraz dostosować dietę.
Ile razy widział pacjentów którzy biorą chemię z papierosem w ręce a potem "taki idzie na chemię i zdycha po każdym jej podaniu" i to są słowa mojej siostry która takimi osobami się zajmowała bo jest pielęgniarką, hitem była baba która paliła piła jak to ona mówiła "Lampkę Koniaczku przy rodzinnych spotkaniach", raz w miesiącu lądowała na oddziale bo ciągłe sraczki ją wykańczały. Wreszcie wywaliła się w domu bo taka sraka ją złapała że umierała w swoich odchodach, i kolejne nasze pieniądze wydane w błoto.
Moja rodzina miała dość marnowania Państwowych pieniędzy na leczenie osób które nie chcą żyć. Więc wyjechała za granicę tam ludzie palący i nie poddający się zaleceniom lekarskim albo zmienią tryb i się będą do tych zaleceń stosować, albo ubezpieczyciel odmówi opłacania dalszego leczenia!!
U nas powinno być tak samo nie chcesz się stosować do zaleceń lekarzy to się zadłuż wtedy zobaczysz ile musisz płacić za swoje zdrowie. Nie mówiąc już o tym że ubezpieczenie wynosi więcej dla ludzi palących i z innymi chorobami które ludzie załatwili sobie sami.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Dobrze. Nie mam czasu.

O co ci chodzi? Chcesz podwyżki składki na ubezpieczenie zdrowotne?

Ja też mam dość, kiedy państwo polskie marnuje pieniądze mieszkańców tego kraju! Widać to również w służbie zdrowia.