Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  A dzień się nawet jeszcze nie zaczął
  #heheszki #humorobrazkowy #byloaledobre

  odpowiedzi (13)

 • avatar

  Mirki, rzuciłem całkiem dobrze płatną robotę, zwolniłem moje przytulne mieszkanie z siłownią i basenem i po 3 latach w tropikach ruszam znów na podbój Azji. Właśnie siedzę na lotnisku, czekając na mój samolot do Ułan Bator w Mongolii.

  Plan jest tam posiedzieć trochę, a potem ruszyć do Chin, później do Korei Północnej, później z powrotem do Chin i Tybetu, a potem przez Himalaje do Nepalu, żeby tam coś pochodzić po górach. Mam też wizę do Indii, więc o ile mi się do tego czasu nie znudzi to i tam się wybiorę. A jak dalej będzie mi mało to rozważę Sri Lankę i Mjanmę

  Dajcie parę plusów, a może i rzućcie jakimś dobry slowen, bo jednak mimo, że już tak raz zrobiłem w życiu, ze rzuciłem pracę i ruszyłem w nieznane to jednak teraz już jestem trochę starszy i przez ostatnie 3 lata przyzwyczaiłem się do wygodnego życia.

  Postaram regularnie wrzucać relacje pod mój tag #jemprzeciez

  #azja #podroze #podrozujzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (153)

 • avatar

  Odnośnie mordercy 10-latki.

  Niektórzy to mają nasrane we łbach. O ile wiem to życzenie komuś śmierci jest karalne. Ja nie mówię, że temu człowiekowi nie należy się kara, ale od tego jest proces i sąd oraz kara zgodna z prawem. Nie żyjemy w średniowieczu, lecz niektórzy chyba o tym zapominają.
  #zalesie

  odpowiedzi (94)