Wpis z mikrobloga

w piątek sprzedawałem ładunek na normalną 10 paletówkę solo z małopolski do be86, 10 palet waga 800 kg.

#!$%@?łem się niemiłosiernie, cały rok płace za to przewoźnikowi stałemu 600-650 €, sam chciałem coś dorzucić bo wiadomo jaki mamy okres więc 800 € było dla mnie jak najbardziej do zrobienia, a ten #!$%@? na poczet stałej współpracy i pobierania tej relacji na wyłączność mówi 1000 € i #!$%@?, niech #!$%@?.

#!$%@? mnie to bo koleś ma ładunek na wyłączność, dostaje to zawsze pod stołem, w przystepnej cenie, nie musi grzebać po giełdach i ma auto na europie i takie coś wyjeżdża, dodatkowo czesto kabo po de i beneluxie dostaje jak widze, ze sie zglasza, ale koniec tego dobrego. daje mu miesiąc i będzie się pytał

HEJ MASZ BOCHNIE DO DE PANNE PLZ BO NIE MOGĘ ZAŁADOWAĆ AUTA W EKSPORCIE

powiem mu


#bekaztransa #spedycja
  • 12
@Konkol: ale potrzebuje kogoś z dużą flota, przewoznika, ktory zawsze bedzie mial dla mnie auto i co wazne cena rozna od ilosci palet 600-650 €, ale zawsze leci solo, plombowane auto + ocp na elektronikę i to na 1200000€ na busie, malo kto tez moze spelnic te warunki, bede musial szukac kogos z okolic, moze matexowi to wrzuce z krk