Wpis z mikrobloga

@Sibannac: jakie piękności! uwielbiam jak koty mają na maxa rozszerzone albo na maxa zwężone źrenice - kocie oczka są wtedy piękne, szczególnie te węgielki przy rozszerzonych :)
@hejk4: Jasne, że dostała ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko z nią jest troszkę problem, bo jak ją przygarnęłam to nauczona była jeść resztki ze stołu, kociego w ogóle nie je i musze jej gotować kurczaka...
@hejk4: A właśnie dla mnie troche problem, bo druga od początku była nauczona jeść i lubi chrupki, a tej trzeba gotować :/. Już na drugim odrobaczaniu była w czwartek :d
@hejk4: A właśnie dla mnie troche problem, bo druga od początku była nauczona jeść i lubi chrupki, a tej trzeba gotować :/. Już na drugim odrobaczaniu była w czwartek :d


@Sibannac: To dobrze. Chrupki to słabe jedzenie dla kota, mocno przetworzone + mają małą wilgoć, a koty z natury nie piją zbyt dużo. Moja je suchą karmę i nie da rady przekonać sierściucha do żadnej puchy. Całe szczęście, że wsuwa
cat_skeleton - > @hejk4: A właśnie dla mnie troche problem, bo druga od początku była...

źródło: comment_JySBmDlt5m5NaWGPwTwFEfqk5QhjhetG.jpg

Pobierz
@cat_skeleton: vet nam powiedział kiedyś, że dorosły kot może spokojnie jeść samo albo głównie suche. Dla starszej kupuje chrupki firmy Acana, ponoć bardzo dobre tylko drogie.. Jeszcze obie dostają witaminy w tubce rozsmarowywane na łapce do zlizania