Wpis z mikrobloga

@MaddoxX1911: 2600 zamiast 2700 Ryzena? Akurat dobra cena za tego 2700 i 2600 nie mają na stanie.
@mocny_kfas: Nie wiem co to m.2 - nie znam się szczegółowo na SSD technologiach, słyszałem, że Samsungi Evo seria są spoko i nie psują się za szybko
@jukac: Jest sens kupować wodne chłodzenie, jak nie będę się bawić w OC? (a z tym configiem mam budżet na styk, ale mogę zawsze zwiększyć)
@Tak_masz_racje: Ale jakie argumenty będą stać za droższym zasilaczem? Moc będzie taka sama 2x taniej, jedynie co to niezawodność się zwiększy, ale raczej nie chcę płacić za przekonania.
@Kafarovski: bardzo ciekawa propozycja, jak patrzę na te nowe technologie, freesync, storemi, to AMD się postaralo. Dlaczego zmieniłeś płytę główną w konfiguracji? Musialbym też zmienić ram na inny bo wysyłka się przesunie na 28 grudnia. Jak będę przy komputerze to postaram się jeszcze o coś zapytać. Ale wielkie dzięki!
@bonus: A i jeszcze przed chwilą zobaczyłem, że jest Vega 56 w cenie droższej o 100 PLN od tego GTX, jeżeli masz monitor z freesync i grasz w tytuły wykorzystujące lepiej Radeony, to możesz się zastanowić nad tą kartą od czerwonych. Oczywiście kosztem gorszej kultury pracy (gtx ma wersję z 3 wentyaltorami) i większego poboru energii, choć parę dni temu wyszły nowe sterowniki od AMD (18.12.2) które pozwalają na automatyczny undervolting