Wpis z mikrobloga

@zlote-golabki-winiego: Tutaj całość jakby ktoś chciał: https://pl.aleteia.org/2018/12/07/wszystko-na-co-musze-uwazac-bo-jestem-kobieta/

W ogóle, skoro statystyki mówią, że spora część gwałtów (chyba nawet jakieś 80-90% czy coś) popełniania jest przez osoby znane ofierze, to czego laska wychodząc do klubu boi się, że ktoś ją zgwałci, skoro statystycznie ma właśnie mniejsze szanse, bo nikogo tam nie zna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no ale tak, mężczyźni się na nią patrzą i zagadują, a to
@zlote-golabki-winiego:- 97% ofiar w konfliktach zbrojnych to faceci i 99% konfliktów zbrojnych rozpoczynają również faceci najpewniej
- 8% oskarżeń o gwałty jest fałszywa- to jest serio dużo? xD a 92% oskarżeń nie jest bezpodstawnych, ciekawe kto dokonuje tych gwałtów i dlaczego kobiety się boją HMMMMM

Już o reszcie tych pierdół nie chce mi się pisać bo szkoda mi czasu, ale ogólnie śmieszne jest to licytowanie się kto ma w życiu najgorzej
@kamyczeq zgadzam się z tobą. To samo z bezdomnoscią, mezyczyzni są bardziej skonni do ryzyka i to się tyczy też uzależnień, więc potem znajdują się na ulicy. Tak samo jest więcej mezczyzn w więzieniach, a także skazanych na śmierć. Może powinniśmy uznać, ze mężczyźni są źli a kobiety dobre? #!$%@? są takie porównania, w ogóle nie biorące pod uwagę naturalnych przyczyn takich rzeczy.
o ile na gwałt kobieta nie ma wpłtwu tak na to, że gość umrze na wojnie czy popełni samobójstwo można mieć calkiem duży wplyw i uniknąć tego.


@AnMarie: hehe no, wystarczy wyjść do ludzi i się więcej uśmiechać i pach, depresja jak ręką odjął, zero myśli samobójczych

depresja najczęściej bierze się z braku wsparcia, a kobieta wystarczy, że napisze na wykopie i już beciaki piszą jej na pw czy nie chce
że że żyjemy w kulturze gwałtu.


@AnMarie: Każdy normalny facet nie poda ręki gwałcicielowi, gwałciciele są wytykani palcami, a w więzieniach nie mają życia. Dodatkowo istnieje społeczne potępienie gwałtu u obu płci. Samo oskarżenie o gwałt rujnuje mężczyźnie życie, a mimo to nadal ktoś potrafi wyskoczyć z tym wyimaginowanym (jak na nasze społeczeństwo) zjawiskiem.