Gorące dyskusje ostatnie 12h

Córka 1rok nabiła sobie guza na poliku
    Wscibska sasiadka pyta co to
    Ja mówię,,dyscyplina"
    Po godzinie dzwonek do drzwi
    Na dole radiowóz
    Odebrać?
    (ʘ‿ʘ)

odpowiedzi (44)

Jedyny prawilny sernik to ten z rodzynkami, nawet z tym nie handlujcie...
    #heheszki #swieta #sernik #polskiedomy

odpowiedzi (86)

Taka sytuacja. Moja teściowa pracuje w Biedronce na kasie. Ostatnio obsługując starszą kobietę z dorosłą córką poprosiła, aby podały jej wszystkie pudełka z jajkami z koszyka bo musi sprawdzić (nie zawsze wyciąga się wszystko na kasę, dla wygody tylko 1 sztukę, np: w przypadku zgrzewki 1,5l wód mineralnych, ale w przypadku jajek procedura jest taka, że kasjerka musi sprawdzić wszystkie opakowanie czy jajka w nich nie są uszkodzone). W tym momencie kobieta zaczęła coś pod nosem gadać, że "to jedno wystarczy w sumie i kazała córce odnieść pozostałe 2 opakowania. Córka kobiety nie odniosła ich na miejsce tylko niedaleko kasy na inny dział, więc widząc to w wolnej chwili moja teściowa poszła je odłożyć i zaglądnęła do opakowań. Wiecie czemu starsza pani kazała je odnieść córce? Bo złodziejki miały swoje puste opakowania i napchały je do pełna najdroższymi cukierkami na wagę (mars, snickers), ale myślały, że kasjerka skasuje 1 opakowanie razy 3, a pozostałych nie będą musiały wyciągnąć z koszyka. Ludzie to nie mają za grosz wstydu, dorośli kradnący cukierki ja jebię...
    #biedronka #patologiazewsi #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (44)