•  

#kryptowaluty żyje @pawlo74 i jak wam blockchain kojarZy się tylko ze scam tokenami i jest tylko bardzo wolna baza danych to trudno, szkoda mojego czasu na wyprowadzanie was z błędu.

Nazywanie tego do czego mnie zawołałes artykułem to trochę beka bo to jest po prostu krótki wylew frustracji, do artykułu temu czemuś daleko.

Serio, jak chcecie tkwić w swoim świecie to tkwijcie, na waszym miejscu przestałbym palić to gowno cokolwiek to jest. Pozderki.

Odpowiedzialbym cyberowi ale wylądowałem u niego na czarno bo spytałem co oznacza -115% na eth na infografice która wrzucał i chyba nie wiedział bo zcxarnolistowal wszystkich którzy go o to pytali

Czyli trafiłem na czarno cybera za wytkniecie mu ze nawet nie wie co wrzuca. Nie wchodzę na tag ale widze ze u was po staremu ;)

•  
      p.....4

0

@martwy_kotek: skoro tak to nic prostszego. Podaj przykład swojego Concorda wśród blockchainów.

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  
      p.....4

0

@martwy_kotek: ile serwerów to ma. Jeżeli jest to zcentralizowane rozwiązanie to wartość dla postronnych ludzi ma zerową. Korporuch może to wykorzystywać ale co ja mam z tego? Bez sensu.

•  

@pawlo74: zaczalem pisac ale ostatecznie usunalem.

Kilka miesięcy temu uznalem ze szkoda mojego czasu na tłumaczenie jakiemuś sfrustrowanemu politykowi ze białe jest białe a czarne jest czarne.

To nie ja pisalem przy 12k kupujcie bo taniej nie będzie.

Jak tak wierzysz w btc ale nie radzisz sobie ze stratami kapitału to u#idz do terapeuty czy gdzies, zacznij życie od nowa czy coś

Jak na osobę która ma hajs zachowujesz się bardzo jak ktoś kto go stracił

•  

@pawlo74: poczekaj, zaraz prześle ci dokumentacje techniczna za która klient zapłacił i na która nałożył klauzule poufności XD

Serio, skończ szkole pójdź do pracy to pogadamy.papa eot

•  

@pawlo74: Po co chcesz toczyć tą idiotyczną dyskusję? Olej...

+: p.....4
    •  

@pawlo74: Nie pamiętasz juz co on odpierdalał? Kasował nam wpisy i ściemniał że było tam co innego? Już kiedyś frajera przyłapałem, wiedziałem że tak robi to robiłem screenshoty i wrzuciłem oryginał przy kolejnej okazji jak usunął i ściemniał że było tam coś innego. To dno, nie ma sensu.

•  
      p.....4

0

@martwy_kotek: dobre, ja straciłem bardzo dużo jutro układam sobie życie na linie. Gadasz bzdury i tyle powiedziałem pokaż mi drogocenny hiperledger? Gdzie on jest? Te Twoje projekty są gówno warte. Nikt nigdy nawet o nich nie słyszał i nie usłyszy. To Ty siedzisz zamknięty w jakimś korporuchu i nawciskał Ci ktoś głupot do głowy, że to kiedykolwiek będzie miało wartość. Nrx.

•  

@cyberpunkbtc: No i znowu kłamiesz... komentarze były usuwane przez moderację za to ze poza ubliżaniem mi nic w nich nie było. Żegnam

@pawlo74: Ehh tak jak mówiłem, robisz tylko politykę. Miłego

•  

@martwy_kotek: Wtedy też tak kłamałeś po czym dałem screena :)

+: p.....4
    •  

@cyberpunkbtc: tak, z innego wątku, pociętego i bez komentarzy wyzywających moja rodzine ;) żegnam panie -115% ;)

•  

@pawlo74: a ty jeszcze plusujesz te jego kłamstwa o usuwaniu widze ze prawdziwy z ciebie polityk ;)

•  
      p.....4

0

@martwy_kotek: możesz bardzo łatwo udowodnić ludziom co to przeczytają, że nie jesteś politykiem i nie kłamiesz podając nam nazwę blockchaina, który jest więcej warty niż bitcoin albo, który będzie. Jeżeli nie podasz to po prostu nie ma takiego projektu.

•  

@pawlo74: przecież tamten post był o sensowności i szybkości blockchainow.

Wiec tak samo jak dla ciebie baza firmy x jest dla ciebie bezużyteczna bo nie masz dostępu możesz powiedziec ze to nie ma sensu. I tak, dla zwykłego usera nie będzie mieć sensu.

A firmie x przesiadka z mongo na hyperledgera wyślą na dobre.

Nie każdy projekt musi być publiczny żeby był dobry. W firmach które zajmują się obrotem pieniędzmi w chwili obecnej są takie inżynieryjne cacka ze nie znajdziesz tak zajebistyh projektów dostępnych publicznie

Piszesz jak jakiś dzieciak z ulicy który chce szybko zarobić. Z projektów „pub licznych” nieinteresująca mnie nic poza btc

Ale koedy ktoś pisze ze hyperledger nie ma sensu to tylko pokazuje jakie ma pojęcie o temacie

•  
      p.....4

0

przecież tamten post był o sensowności i szybkości blockchainow.

@martwy_kotek: nie był o tym, nigdy. Od pierwszego wpisu nie był o tym.

Wiec tak samo jak dla ciebie baza firmy x jest dla ciebie bezużyteczna bo nie masz dostępu możesz powiedziec ze to nie ma sensu. I tak, dla zwykłego usera nie będzie mieć sensu.

@martwy_kotek: nie ważne jak będzie szybka, nie ma to znaczenia jeżeli ktoś to kontroluje i może zmieniać zapisy wbrew mojej woli.

A firmie x przesiadka z mongo na hyperledgera wyślą na dobre.

@martwy_kotek: firma może używać bazy jakiej chce dla niej to ważne ale nie dla mnie ani dla nikogo innego, kto nie może użyć tej bazy. To chyba proste i logiczne?

Nie każdy projekt musi być publiczny żeby był dobry. W firmach które zajmują się obrotem pieniędzmi w chwili obecnej są takie inżynieryjne cacka ze nie znajdziesz tak zajebistyh projektów dostępnych publicznie

@martwy_kotek: no i kogo to może obchodzić skoro nikt tego nie używa?

Piszesz jak jakiś dzieciak z ulicy który chce szybko zarobić. Z projektów „pub licznych” nieinteresująca mnie nic poza btc

@martwy_kotek: nie interesują mnie bazy danych! Ile razy można powtarzać?! Od początku Ci tłumaczę, że bitcoin to nie baza danych tylko pieniądz, którego nikt nie kontroluje, nikt nie może dodrukować a jego ilość jest ograniczona do 21 milionów dlatego jest taki drogi a z czasem będzie droższy. Blockchain i baza danych jest tylko jednym z elementów tego pieniądza, nic więcej. To jak jest szybka nie ma znaczenia, znaczenie ma aby dostęp do tej bazy miał każdy i aby nikt tej bazy poza nami nie kontrolował i nie mógł zmieniać zapisów za nas.

Ale koedy ktoś pisze ze hyperledger nie ma sensu to tylko pokazuje jakie ma pojęcie o temacie

@martwy_kotek: a kiedy ktoś pisze, że hyperledger ma sens tylko pokazuje, że nie wie o co chodzi z tym bitcoinem.

źródło: youtube.com

•  

@pawlo74: No to czemu piszecie ze blockchainy są bez sensu?

Trochę tak jak pieprzenie ze mnie interesują samochody dlatego fotele są bez sensu Xd

•  
      p.....4

0

Trochę tak jak pieprzenie ze mnie interesują samochody dlatego fotele są bez sensu Xd

@martwy_kotek: zła analogia. Nie interesuje mnie piasek ponieważ nie może być używany jako pieniądz. Piasek jako sposób na przechowanie wartości (SOV) jest bez sensu.

•  
      p.....4

0

Powinienem napisać: Nie interesuje mnie piasek a złoto