Wpis z mikrobloga

Mirki może wiecie na czym polega praca w firmie #oriflame #nextlevel to jakis #mlm. Próbuje wyciagnąć od typiary wiadomości aby zaspokoić moją ciekawość jak to wyglada od srodka a ona nie chce mowic tylko probuje sie umowic ze mna na jakies spotkania a mi szkoda czasu na to bo i tak w takie gówno nie wejde a w internetach ukrywają wszystkie informacje :/ #kiciochpyta
  • 44
Próbuje wyciagnąć od typiary wiadomości

a ona nie chce mowic

w internetach ukrywają wszystkie informacje


@cytrynooowaaa: Tak zachowują się otumanieni uczestnicy MLMowych piramid finansowych.

to na czym polega ta ich praca? Musza werbowac kolejne osoby? I dzieki temu niby dostaja ta kase?


To nie jest praca. Te osoby wpakowały się w oszustwo finansowe (piramida finansowa) i nie rozumieją tego. Oszustwo będzie wyciągało od nich pieniądze (od wszystkich uczestników piramidy). Otumanione ofiary
@renalum: ona mi napisala ze praca polega na pozawaniu firmy i jej promowaniu (jako kariera biznesowa i do niej mnie probowala zachecic a nie wlasnie do tej drugiej kariery w tej firmie czyli do sprzedazy kosmetykow) i nie rozumiem na czym polega te promowanie
@cytrynooowaaa: Oszuści posługują się taką terminologią, żeby ludzie nie domyślili się z czym mają do czynienia. Prawdziwe znaczenie MLMowej nowomowy:

multi level marketing lub network marketing - piramida finansowa,

promowanie sklepu - werbowanie do piramidy finansowej,

„niezależny dystrybutor”, „partner”, „klubowicz” - uczestnik piramidy finansowej,

dochód pasywny - pieniądze wyciągnięte z kieszeni zwerbowanych do piramidy osób,

szansa biznesowa - możliwość dołączenia do piramidy finansowej,

stanowisko Dyrektora Regionalnego, stanowisko Dyrektora Generalnego itd. -
renalum - @cytrynooowaaa: Oszuści posługują się taką terminologią, żeby ludzie nie do...

źródło: comment_DahITQzj3ZH9wsjgTYUCv6Gp4OX4Mf93.jpg

Pobierz
@renalum: no ale własnie jako osoba „promujaca firme” to wyciagaja tez pieniadze od tej osoby? I sie zastanawiam czy tak jak tu jest podkreslone ze kupowanie kaset czy innych „przydatnych rzeczy” czy w jakis inny sposob?
@renalum: piramida finansowa no to osoby werbuja kolejne osoby i te zwerbowane osoby werbuja kolejne, jest zakazana bo zatajane sa informacje dotyczace jej funkcjonowania i celowego wprowadzania w blad ludzi zeby wzieli w tym udzial, przynajmniej tak to rozumiem dopiero zglebiam temat a przynajmniej staram sie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@renalum: no wlasnie tego nie wiem bo nikt o tym nie mowi a wszystkie informacje sa zatajane ale starajac sie logicznie to rozwazyc to pewnie jest jakies wpisowe i pewnie wymyslaja jakas durna wymowke typu na „dlugopisy i ołowki zebys mial do pracy” albo z drugiej strony jak mi podpowiada logika moze nie byc wpisowego bo beda chcieli uspic czujnosc ludzi
@cytrynooowaaa: Dobrze odpowiedziałaś. Po przystąpieniu do piramidy twoim zadaniem jest werbowanie ludzi i oni wpłacą wpisowe i część tych pieniędzy trafi do twojej kieszeni. Im więcej ludzi zwerbujesz, tym więcej nastąpi wpłat "wpisowego" do piramidy i część tej kasy trafi do ciebie.

Pytanie do ciebie: Załóżmy że wszyscy ludzie na Ziemi zostali zwerbowani do piramidy, została tylko jedna osoba poza piramidą. I naganiacz do piramidy podchodzi do tej ostatniej osoby i
@cytrynooowaaa: Zgadza się. W tym momencie wychodzi na jaw, że nie da się dłużej pozyskiwać pieniędzy. Kończą się ludzie to kończy się dopływ pieniędzy i cała struktura się załamuje. Ludzie z dołu piramidy odchodzą, bo nie zarabiają. A jak oni odchodzą to i ci wyżej przestają zarabiać. Wychodzi na jaw, że od początku było to rozmyślne oszustwo, bo nie daje ono zarobić wszystkim, a tylko tym na szczycie piramidy. I dlatego
@renalum: tak tylko tak jak wyzej napisalam zastanawialam sie skad sie biora pieniadze skoro ktos sie nie bawi w sprzedawanie rzeczy a to chodzi o te wpisowe itd.. ciekawe jak duze jest te wpisowe?.. ja nie wiem jak ludzie moga sie na to łapac ://