Wpis z mikrobloga

@KolorowyMisUszaty no tak, bo powinien spuścić głowę w dół i ignorować to się debile "znudzą". I tak źle i tak niedobrze, z takimi chłystkami trzeba działać z pozycji siły bo element niewychowany nie rozumie argumentów i kulturalnych rozwiązań, a kiedy nauczyciele udają, że problemu nie ma i pozostawiają ucznia samego sobie to nie dziwota, że w pewnym momencie ten wulkan emocji i wybucha i albo dochodzi do mordobicia albo do jakiś stanów
@fan_comy: wszystko zależy od sytuacji akurat w tym wypadku mam na tyle miła klasę że każdy podchodzi do czegoś takiego z żartem i nikt się o to nie obraża oprócz tego jednego wyjątku i to nie jest znęcanie się co zwykle podś#!$%@?, z czego osoba sama obraża rodziców innych osób
@KolorowyMisUszaty ok, kapuje twój punkt widzenia ale być może to co dla ciebie jest normalne i akceptowalne dla tej osoby jest niefajne i dziwne a żeby "przeżyć" to wpasowuje się w trendy i sytuacje w klasie poprzez obrażanie, taka sytuacja obronna. No offence Mireczku ale powiem ci, że sam jak byłem w gimnazjum to się z różnymi debilami spotykałem i żeby zanadto nie odstawać i nie być "czarną owcą" to robiłem rzeczy,