Wpis z mikrobloga

https://kobieta.wp.pl/slut-shaming-na-tinderze-uchodzil-plazem-tym-razem-grupa-dziewczyn-wymusila-na-agresorze-przeprosiny-6327559184868993a?fbclid=IwAR287se8UzgUTbhrLqLQUSvM0F7HzrKMOLjSRgps2geXiRnegSgWXMLpZYU

Dzisiejsze 20-kilkulatki doskonale zdają sobie sprawę, że jeśli ktoś nazywa kogoś "dziwką", winny jest nie dekolt czy rozwarte usta, ale agresor. Dziwka to wulgarne określenie kobiety świadczącej usługi seksualne za pieniądze. Nie dziewczyny pozującej do zdjęć w bieliźnie albo idącej do łóżka po kwadransie znajomości.


Aha, czyli nie mozna nazwac takiej kobiety "dziwka" bo musialaby pieniadze brac? Osobiscie uwazam, ze dziwka jest bardziej wartosciowa kobieta, bo z tego dawania na lewo i prawo ma przynajmniej pieniadze, a i przegrywy moga sobie poruchac.

Nawet wyslalem ten cytat koledze i ten stwierdzil, ze tak, zgadza sie z tym, bo jak laska daje dupy po 15 minutach to jest pijana albo latwa, albo po prostu facet ja zafascynowal, i zo on sam ruchal kilka razy po kilku godzinach znajomosci. Gosc jest brzydki i nie ma mitycznych 180 cm :/

Ja mam skakac jak malpa miesiacami przed locha ktora Chadowi dala dupy po 15 minutach, ijeszcze nie mogle jej nazwac latwa szmata... A one moga sobie zniszczyc zycie typowi bo im prawde powiedzial.
#!$%@? kraj....
#rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 6
@momentu_moris: nawet na TInderacwce jakis typ (niestety dla zartu) napisal "#!$%@? #!$%@? maczetami" to sie od razu lochy oburzyly, ze gosc dzban i debil, a jego wypowiedz smieszna, a jedna locha napisala "dopoki to nie jest twoja dupa to nie twoj interes". Tak, a pozniej witaminka jak bedzie szukala stalego zwiazku z BOGATYM kolesiem, to oczywiscie nagle przypomni sobie o mnie. Ja bede musial skakac, a ona nie opowie mi o
@3142042 Nie szanuj ludzi a potem dziw się, że nikt nie chce mieć z Tobą nic wspólnego xD

Jeśli panna ma ochotę iść do łóżka z typem po tych twoich mitycznych 15 minutach i typ też chce tego, to ja nie widzę w tym nic złego, ich sprawa. Po prostu masz konserwatywne podejście albo w głowie Ci się nie mieści że tak można. A jeśli typowe seby więcej ruchają niż Ty, oświecony