Wpis z mikrobloga

Ketonal na bóle kości - Check!
Loperamid na wodę z dupy - Check!
Benzo (tak, wiem...) na potencjalne problemy psychiczne - Check!
Przerwa od #pracbaza - Check!
Olejek #cbd - Nope:(

No to jedziemy z tym mireczki! Dużo lurkuje wypok, więc wiem jak wiele osób jeszcze nie próbowało kodeiny, a jest jej ciekawych, do tego jak wielu idiotów ją poleca na tej samej zasadzie według której piwo to nie jest alkohol skazując człowieka na drogę do mocniejszych opiatów i do szaleńczego cyklu ćpanie -> detox -> ośrodek -> ćpanie -> detox -> ośrodek -> (powtórz kilka/kilkanaście razy) -> śmierć.

W obliczeniach przyjąlem skromne 210zł tygodniowo (30zł dziennie, ale zdarzało się i 11zł i 80zł), do tego jeszcze rzucanie palenia 108.5zł tygodniowo, codziennie będę wszystko wpłacał na rachunek oszczędnościowy, jak zabraknie na chleb to uj, będę żarł ryż z gruzem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żadna inna motywacja oprócz mojej kobiety i mamy, oraz może ewentualnie mojej pracy, którą bardzo lubię na mnie nie działa, więc pojedziemy po tym co boli mnie najbardziej, czyli po finansach.

Jak odparuję to coś poopowiadam wam na moim tagu #rzucajopiozwykopem m.in. o mojej 8 letniej politoksykomanii i ponad 150 spróbowanych substancji psychoaktywnych, jeśli kogokolwiek będzie to interesować. A teraz spać, bo na 8 do roboty, skręt nadejdzie zapewne w czwartek. Postaram się codziennie coś pisać #narkotykizawszespoko ale #narkotykiniezawszespoko #kodeina
BlackDave - Ketonal na bóle kości - Check!
Loperamid na wodę z dupy - Check!
Benzo ...

źródło: comment_lWTJB0qy2skDtvrNEPbLL2nsIlrLhcEm.jpg

Pobierz
  • 19