Wpis z mikrobloga

Przemeblowanie u córki w pokoju:
- Tato postawmy łóżko z drugiej strony pokoju. A na miejscu łóżka niech stoi biurko, ale nie tak do końca jak stało łóżko, bo może zmieści się tam jeszcze komoda. I może też nowe rolety i nową wykładzinę. Czy telewizor może być na innej ścianie, tak żeby był na przeciwko łóżka? I ta półka, co była nad łóżkiem, to też nie może tam zostać. I jeszcze fajnie by było zmienić ten żyrandol, na jakiś taki ładniejszy. Ok?

Przemeblowanie u syna w pokoju:


#dziendobry #remontujzwykopem #heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 7
@roball: Rozumiesz o czym ja do cholery napisalem? Oczywiscie, ze nie (). Moge wyjasnic, #!$%@? mnie ten tekst, ze jak masz corke to musisz wszystkich dookola pilnowac, przykre doswiadczenia z kobietami musi miec osoba, ktora twierdzi ze tak w rzeczywistosci jest.
@sebeq77: powiem że jak byłem gnojem, a remonty były na chacie co kilka lat, bo mama lubiła zmiany xD to jedyne co chciałem przy okazji tego całego rozgardiaszu, to przenieść zamienić miejscami łóżko i biurko xD raz na parę lat zamiana i byłem zajebiście zadowolony xD