Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Życzę Carrickowi jaj i sukcesu w krótkim czasie. W tym United to trzeba zrobić porządek z mentalnością niektórych piłkarzy, związania rąk żeby nie machali gdy źle podadzą i zakaz chodzenia do fryzjera.
Wszyscy chcą Zidane jako trenera ale ogarnijcie trochę rzeczywistosc, to tak jak z Nawalka - trafił na okres, w którym wszyscy piłkarze byli w najwyższej formie.
Zidane trafił na solidny, optymalny zespół i to wykorzystał. Odszedł w porę bo głupi nie jest i raczej zdawał sobie sprawę, że nie będzie ciągle kolorowo. Nie pokazał wielkości trenerskiej i nie miał jeszcze takiej możliwości. Na Guardiolę narzekają wszyscy, że ma gotowy zespół ale Zidane mając gotowy zespół to i tak jest Bogiem.
Oczywiście nie jest tak, że jestem przeciwnikiem Zizu, jestem po prostu sceptyczny co do niego natomiast jeśli ma tu trafic to trzymam kciuki.

Bądź co bądź - dla United najlepszy byłby Klopp no ale... W chwili obecnej nie widzę trenera który mógłby to wyciągnąć z dołku, potrzeba trenera który będzie ojcem drużyny, nie tylko pracownikiem na posadzkę trenera, brakuje też piłkarza z nazwiskiem światowej klasy, nie medialnym nazwiskiem a piłkarskim - zauważcie, że odkąd Ibra przestał grać powoli zaczęło się sypać. Trzeba zrobić dogłębne roszady i niestety ale obecny futbol to pieniądze, bez nich się nie obejdzie. Potrzeba trenera który wykorzystał potencjał Pogby, Martiala (ten kompletnie się marnuje, co mecz próbuje klepać z lukaku, fella, maticiem ale oni tego nie czuja), Rasha, Lingarda i wielu innych. Wg mnie obrońców też mamy - Rojo, Baily a nawet lindelof, Smalling (zanim przyszedł Mou był naszym niepodważalnym filarem). Problem tkwił w tym, że co mecz kto inny wychodził na boisko i jeszcze na innej pozycji. Ewidentnie nie potrafili grać w meczowego dziadka, wyklepac akcji a najlepszym tego dowodem jest stawienie na Felle, no kuźwa xD

A na koniec ciekawi mnie Sanchez - gościu o wielkim serduchu do gry który kompletnie zniknął przy Mou... coś niesamowitego.

#united
  • 7
@Pirzu weźcie Julena, podobno boks trenuje po odejściu z Realu. A na serio to w tej chwili na rynku trenerskie posucha. Gdyby Lech nie wziął Adama... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)