Gorące dyskusje ostatnie 12h

Szkalujesz - plusujesz prosta piłka.

#glupiewykopowezabawy #przegryw #tokarczuk #bekazlewactwa

odpowiedzi (10)

Dlaczego na przystankach autobusowych umieszczają reklamy zegarków za 25.000 zł? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zegarki #reklama #krakow

odpowiedzi (47)

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo czekałem na serial Amazona na podstawie "Fundacji" Asimova, bo to jeden z moich ulubionych książkowych cyklów scifi. Aż do dziś.

Bo dziś wyczytałem, że i amazon nie opadł się "postępowi" i netflixizacji seriali. Bo okazało się że Amazon zamienił dwóch kluczowych męskich bohaterów na kobiety, w tym jedną czarną jakby było mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak więc w roli matematycznej geniuszki zobaczymy oczywiście czarną kobiete by walczyć ze stereotypami, tym bardziej że ostatnio jakieś obłąkane lewaki twierdziły że matematyka jest rasistowska. Ok, to jeszcze mogę zrozumieć. Takie czasy.

Szczytem jest za to zrobienie z Salvora Hardina i Eto Demerzela kobiet. W tym Hardina rasy wiadomo jakiej. Powiedzcie mi jak można zrobić z robota, bohatera powieści "Ja robot" kobietę. "Ja robot" kurwa, a nie "Ja robotka" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie ludzie, którzy nie czytali będą mieli to w dupie, ale dla fanów książki to prawdziwy cios w serce.

Na zdjęciu serialowy Salvor Harden (╥﹏╥)

#seriale #scifi #ksiazki #kolorowaagitacja #bekazlewactwa #gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (36)