Wpis z mikrobloga

Melduje ze udało mi się odzyskać zdjęcia, trochę za waszymi radami szukałam backupow ukrytych w itunesie, trochę lepiej wiedziałam co szukać w Google ale o dziwo z prawdziwa pomocą przyszedł znaleziony na elektrodzie temat, na który ktoś odpowiedział ( mega plot twist) i polecał program do odzyskiwania danych DMDC. Wszystkie foldery się znalazły, a w nich zdjęcia. Właśnie sobie przeklikuje z powrotem na dysk ale tym razem D.

Jako nastolatka miałam spoko chłopaka. Związek się rozpadł jak to te gowniarskie ale typ wychował mnie na człowieka szukającego i samodzielnego. Zawsze jak prosiłam go o pomoc to pytał najpierw czy probowalam sama. Czy googlalam problem. Czy szukałam odpowiedzi i rozwiązań. Pomagał dopiero jak moje uczciwe próby zawiodły. Teraz przez 12h trułam dupe wam, internetowi w dwóch językach i sama (!) rozwiązałam problem, który sama stworzyłam ( xD #logikarozowychpaskow ) Jak to mówią „jestem jak gospodarka centralnie sterowana świetnie rozwiązuje problemy które sama tworze” ;)
#chwalesie #zwiazki #ios
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nint: w sumie to poruszyłeś ciekawy aspekt. właśnie dzisiaj po raz drugi zetknąłem się z sytuacją że dziewczyna prosiła o pomoc w rzeczy którą byłaby w stanie rozwiązać sama. ale ewidentnie z lenistwa liczyła na to że ja jej pomogę. poprzednio sprawa była z inną dziewczyną ale chodziło dokładnie o to samo. w sumie to trochę śmieszne bo problem dotyczył komputera, a na komputerach obie pracują więc powinny sobie radzić. i