Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomaszs: mi kiedyś taka tafla jebnela na maskę... Oczywiście chłop nawet nie zauważył...

Swoją drogą nie zawsze mają gdzie to czyścić :(
@absoladoo: nie widziałem całego parkingu. 3 auta wokół mnie jak jeden mąż każdy pepik drabina i tak jak pisałem. Ja sam tylko popatrzyłem czy nie mam lodu i ogien. Śnieg zwiało zanim się rozpędziłem.
@absoladoo Powinny być rampy. Tak jak powinno być wiele innych rzeczy, a jakoś sobie radzimy w życiu. Także sorry, ale zamiast ryzykować zabicie kogoś tym lodem to można trochę pokombinować i lodu się pozbyć.
@Lorenzo_von_Matterhorn: a jak samochód stoi przez noc albo weekend to ma co 3 godziny przyjeżdżać i zwalać co napadało?
Poza tym jak tą szczotką zwalisz śnieg z 4 m naczepy o szerokości 2,5 m stojąc na ziemi? 20-30 cm od krawędzi może i zgarniesz ale jak sięgnąć do tego co jest na środku?
@Lorenzo_von_Matterhorn: takim kijkiem to zwalisz śnieg jak go będzie 2 cm i będzie suchy/sypki, a taka warstwa nikomu krzywdy nie zrobi nawet jak zostanie na dachu. Jak napada z 5 cm mokrego i ciężkiego śniegu to tym kijkiem można sobie co najwyżej pomachać.