Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemka, mam takie pytanie, dzisiaj różowa dostała plamienia, całkiem silnego, całe majtki we krwi, było tak jakby jednorazowe, przez reszta dnia się to nie powtórzyło okres ma za 6 dni, seks był uprawiany w 5 dniu cyklu w gumce i bez wytrysku w środku, co to może być? Plamienie implantacyjne raczej odpada, bo nie było raczej opcji zapłodnienia.
#seks #ciaza #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 11
ja #!$%@?: Eh #!$%@?, znowu gimby za seksy się biorą. Skoro mówisz, że to był 5 dzień cyklu, byłeś w gumce i nie skończyłeś w niej, to jakie krwawienie implantacyjne? Szanse na to są praktycznie zerowe. Może miała krwawienie śródcykliczne, może bierze pigułki anty i zdarzyło się jej krwawienie, jeżeli to naprawdę było mocne krwawienie to wizyta u lekarza nie zaszkodzi.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
KrayaL: Może nie ma co narazie schizować i lepiej poczekać? I jak będzie się spóźniać to zrobić test? Generalnie jak się dziewczyna będzie stresować to okres też może się spóźnić.
Miałam kiedyś takie plamienie (nie tak obfite jak opisujesz, brunatne) i okres dostałam za jakiś czas normalnie


Niewydolność ciałka żółtego wiąże się z mniejszą produkcją progesteronu. Jego niewystarczająca ilość może skutkować wcześniejszym złuszczaniem się śluzówki macicy lub przedwczesnego obumarcia ciałka żółtego,
Zapomnialampseudo: Ewentualnie może jednak dostała ten okres wcześniej i cykl się przesunął XD skoro piszesz, że majtki były całe w krwi. Jutro może już będzie normalnie normalnie krwawić. W sumie to ciężko powiedzieć, nigdy nie miałam żadnych objawów ciąży. Tak czy siak nie życzę wam wpadki

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
Zapomnialampseudo: Ewentualnie może jednak dostała ten okres wcześniej i cykl się przesunął XD skoro piszesz, że majtki były całe w krwi. Jutro może już będzie normalnie normalnie krwawić. W sumie to ciężko powiedzieć, nigdy nie miałam żadnych objawów ciąży. Tak czy siak nie życzę wam wpadki

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@AnonimoweMirkoWyznania: Raczej jej się z hormonami posrało i puściło trochę farby. Stresuje się czymś mocno? Może nie odżywia się zbyt dobrze? Ja bym poczekała do okresu, jak się będzie spóźniał to ewentualny test ciążowy (ale szanse -> 0), a po okresie do ginekologa i on powinien wiedzieć, co robić. Zwykłe badanie ginekologiczne jest chyba zawsze w pakiecie + cytologia (jeśli nie była ostatniego roku robiona) + ewentualnie dopochwowe usg (żeby zaspokoić