Wpis z mikrobloga

#warthunder
Polatałem już chwilę MiG'iem-19 i postanowiłem opisać swoje odczucia.
Z fajnych rzeczy to na pewno kosmiczne przyśpieszenie które przekłada się na świetną prędkość wspinania i uzbrojenie strzelające pociskami które w końcu lecą szybciej niż kamień wystrzelony z procy jak w poprzednich migach.
Minusem na pewno jest to że powyżej 700km/h ster kierunku zachowuje się jakby został przyspawany na stałe i w ogóle nie chce poruszać samolotem przez co jakiekolwiek utrzymanie celu w celowniku graniczy z cudem, zwłaszcza jeżeli gracz na którego polujemy jest choć w miarę ogarnięty i non stop "rolluje" to w prawo, to w lewo. Wcześniej wspomniałem że samolot ma świetne uzbrojenie ale nie postrzelamy za dużo bo amunicja błyskawicznie znika (4,5 sekundy, 8 w F-100).
Jeżeli chodzi o rakiety namierzane na ciepło to nie ma co sobie nimi głowy zawracać, przynajmniej w obecnym stanie bo gdy już kogoś namierzymy i wystrzelimy rakietę to nasza ofiara dostaje sygnał od swojego szóstego zmysłu który mówi jej że właśnie do niego leci nasz dildos (w SB nie ma tego problemu).
Na koniec nie wiem kto wpadł na ten porojony pomysł ale F-100 ma airspawn nad lotniskiem... Pewnie jak zwykle chodzi o russian bias ale javelin który jest najgorszym samolotem na 9.0 nie dostał spawnu w powietrzu XD
  • 13