Wpis z mikrobloga

Oto zawartość:
3x michałki
gumy turbo
głośniczki
brelok który reaguje na gwizd (zajefajne xD)
powerbank
książka 451 Farrenheit
Listu nie publikuję

Dla głośniczków znajdę zastosowanie, cukierasami się podziele w pracy, cytując klasyka https://youtu.be/nrSinVZaC3g ;-)
Powerbank zawsze się przyda, a ten brelok tożto mistrzostwo świata, dużo radości mi sprawił! xD Musiałem przeczytać w liście po co to jest - myślałem że jest jeszcze druga część tego breloka (w sensie lokalizacyjna) a to tak działa!
Z książką trafiłeś bardzo dobrze- dawno temu widziałem kawałek filmu na podstawie ale książki nie czytałem. Głupio nawet się przyznawać że się nie zna takiego tytułu! Mam nadzieję że w święta nadrobię mimo że jestem fanem czytników.

Wielkie dzięki @Odczuwam_Dysonans! rozczytałem się bardzo fajny list. Fajnie to wszystko zapakowałeś. Duże wrażenie zrobił na mnie rozmiar paczuchy. Naprawdę czułem się jak dziecko przy rozpakowaniu (28 lat here xD).
Listu nie publikuję ze względu na szacunek do autora paczki. Jeżeli będzie chciał to opublikuję.
Chociaż ogólne przesłanie jakie wypłynęło z listu z którym się zgadzam to warto sobie pomagać. Żyjemy w czasach gdy wzajemne zaufanie jest coraz mniejsze i nawet drobne gesty są traktowane jako coś wielkiego. Więc powtórzę za szanowny autorem listu: warto pomagać, myślę że idea wykopoczy czy wykopaki mieści się w tym. Także tego, miłego #peace and #love No i wesołych świąt!
Sorry że musieliście tyle czekać na ujawnienie

PS. W ramach pomagania polecam wpłacać na zbiórkę leczenia Wojtusia - to synek użytkownika @Horvath jak jeszcze nie wpłaciliście.

https://zrzutka.pl/va2s5r

#wykopaka
Pobierz b0lec - Oto zawartość:
3x michałki
gumy turbo
głośniczki
brelok który reaguje na ...
źródło: comment_UsmLRBVMnnVGfjbsKHs1GaiUgdNuy2j2.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@b0lec: ooo, super że się podoba i trafiłem! Bardzo mi miło :)
Właśnie jadę trasę Hamburg - Kraków i tylko się zatrzymałem po kawę, także daruję sobie rozpisywanie, no ale widzę że się udało! A trochę się obawiałem ;)
List jak uważasz, nie wiem czy jest sens, bo w sumie jakiś mega ciekawy chyba nie jest, jednak jeśli masz ochotę - ja nie widzę problemu!
Jeszcze się odezwę, a póki co