Wpis z mikrobloga

Nie spodziewałem się że będzie to jeden z najlepszych zakupów tego roku!
Szukałem gimbala do swojego bezlusterkowca ale szukałem czegokolwiek co nie bedzie overkillem jak Ronin S czy inne zhyiuny które zajmują całą walizkę. Nagle znikąd wpadł mi w oko Feiyutech G6 Plus który O JEZUSKU jest poprostu kapitalny!
Jest wielkości DOSŁOWNIE Osmo mobile 2 a jest w stanie dźwignąć 4 razy więcej niż gimbal od DJI. (mam oba)
Co jest najbardziej zadziwiające to to że ma tej samej wielkości silniki co DJI na pierwszy rzut oka, więc jakby DJI się bardziej postarało to mogłoby zrobić odpowiedź na gimbala od Feyiutech, ale NIE ZROBIĄ - bo wolą #!$%@?ć overkille za 2500zl.
Za tego małego gnojka zapłaciłem tylko 180funtów! - co okazało się ceną niższą niż na #aliexpress i mam UK 2 lata gwarancji.
Aplikacja działa świetnie i współpracuje świetnie. Dużo testów przede mną ale już się jaram jak wolontariusze euroweeku.

Tripoda dostałem gratis ()

Cena/Możliwości na chwilę obecną 10/10

Moja różowa kręciła kamerą w appce na telefonie a ja filmowałem telefonem, w pewnej chwili zapomniała które to lewo a które to prawo co widać doskonale na materiale - czysta #logikarozowychpaskow ()

#kamera #gimbal #filmowanie #fotografia #gimbala #polecam
A.....h - Nie spodziewałem się że będzie to jeden z najlepszych zakupów tego roku!
S...
  • 8
@AmonGoeth: ja siedzę na pierwszej generacji E-M1, do zdjęć świetny, do filmów mocno taki sobie ()
Może po nowym roku sprawię sobie pełną klatkę od Sony, ale rozmiar szkieł trochę odstrasza, w porównaniu z m43 wszystko jest wielkie jak słoń