Wpis z mikrobloga

Kobiety chcą przeważnie wyższego faceta, bardzo często argumentują to tym, że lubią chodzić w szpilkach (słaby argument moim zdaniem). Idąc ulicą, rzadko widuje kobiety w szpilkach, również na uczelni, większość różowych chodzi przeważnie w płaskim obuwiu. Jak to jest u was różowe, ile razy w ciągu roku wkładacie szpilki czy buty na wysokim obcasie (wykluczając oczywiście imprezy, wesela czy oficjalne uroczystości)

#rozowepaski #pytaniedorozowychpaskow #zwiazki #p0lka #tinder #badoo
źródło: comment_duEBV6RM7CN3RXcRV8UvCkgK8BQZMjQt.jpg
  • 27
@Ernest_Guerrilla: nie chodzi o szpilki, wyższy facet jest atrakcyjniejszy, po prostu.
Niski zwykle sprawia wrażenie też drobniejszego, ja nie chciałabym czuć się wielka przy facecie. To co jest pociągające to to, że jednak facet swoją posturą przewyższa kobietę, jest silniejszy, kobieta z kolei czuje się jako ta drobniejsza, słabsza. Nie chciałabym faceta chucherka, chcę mieć wrażenie że facet jest silniejszy ode mnie.
Dlatego z równym ze mną bym nie chciala byc.
@rodzynek_w_czekoladzie "co jest pociągające to to, że jednak facet swoją posturą przewyższa kobietę, jest silniejszy, kobieta z kolei czuje się jako ta drobniejsza, słabsza. Nie chciałabym faceta chucherka,"

czyli krótko mówiąc jakby jakiś szalony naukowiec zafaszerowal was hormonem wzrostu w żarcie, to przez wasze zapatrzone w siebie cipy same byście się wyeliminowany? No chyba że wtedy przeprowadzilibyscie odwrót od tego bardzo potrzebnego uczucia, i wtedy już dobry byłby niższy facet?

Macie nacisk
@Ernest_Guerrilla

wykluczając oczywiście imprezy, wesela czy oficjalne uroczystości


No i tu jest pies pogrzebany. Kobiety (większość kobiet) przywiązują wagę do tego, jak są postrzegane przez otoczenie. Mało która potrafiłaby znieść na tych imprezach docinki w stylu "hihi, ale z was para, przecież jesteś od niego o pół głowy wyższa". Nawet kiedy partner ma te kilka cm więcej, to po założeniu przez kobietę szpilek i zrobieniu fryzury z wysoko upiętymi włosami tę "przewagę"