Wpis z mikrobloga

#seriale #himym
Szanujecie czy szkalujecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W końcu obejrzałem how i met your mother. Całościowo super i bardzo polecam. Oglądając zaczynasz dużo myśleć o przyszłości. Finał kontrowersyjny początkowo byłem zły, ale gdy się przespałem i przemyślałem to nie jest taka zła i ją akceptuję. Po prostu cały 9 sezon nie ma sensu zbytnio ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pierwsze sezony najlepsze ale nie uważam by te późniejsze były jakieś złe. Może nie było to wybitne, ale polubiłem tę paczkę znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pobierz DoubleWu - #seriale #himym
Szanujecie czy szkalujecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W końcu obejrzał...
źródło: comment_yw33XDTLaFd9qy4RCSrlxUjYTGqeAig5.jpg
  • 5
@DoubleWu:
Trochę szanuję, trochę szkaluję...
Oglądałem to w lic- i studbazie i wtedy strasznie mi się podobało, a teraz jak sobie włączę losowy odcinek to czasami żenadometr #!$%@? poza skalę.
Z drugiej strony było tam sporo naprawdę śmiesznych ale też i emocjonalnych scen, które pamiętam do dzisiaj.

Ten pierwotny finał to moim zdaniem kompletne nieporozumienie.
@vateras131: To prawda niektóre sceny były meh ale na 9 sezonów zdecydowana większość mi się podobała. Co do finału też się zawiodłem, ta wersja alternatywna dużo lepsza. Mimo wszystko jak ochłonąłem to nie jestem zły... sam nie wiem może podświadomie się tego spodziewałem xD
@DoubleWu
Kiedyś bardzo lubiłam, ostatni sezon z finałem przeczącym wszystkiemu co w nim się działo niestety mnie rozczarował. Może zrobię rewatch jak wleci na Netflixa, ale z pominięciem finału :)
Co do Matki to było kilka takich fragmentów wskazujących na zakończenie, bardziej mnie ta druga część finału bolała i że ostatecznie powstało z tego