Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  TRLD: Play przepisał mój aktywny numer na kogoś innego (ಠ_ಠ)

  To jest po prostu żart. Numer aktywny, opłacany regularnie, nagle zaczyna przekierowywać na inną osobę. Znajomi żalą się że ktoś inny odbiera. Wysłane kilkanaście zgłoszeń/reklamacji jeszcze 20 listopada zapewnienia że usługa działa poprawnie - teraz informacja że numer został jednak został przekazany na inną osobę wcześniej.

  Numer wykorzystywany w autoryzacji do banku, również cała prywatna korespondencja, dane medyczne, telefony od tak przekierowane do innego klienta. Z miesiąca na miesiąc bez żadnego wytłumaczenia na aktywnym koncie (prepaid) z środkami (regularne doładowania) numer przepisany na innego klienta

  Co to za cholerny absurd? W odpowiedzi na zgłoszenie zachęcają mnie do aktywacji innego numeru (ಠ_ಠ)

  Nawet nie wiem jak to opisać, to brzmi tak idiotycznie - może z tej bezradności zawołam @ZaufanaTrzeciaStrona @niebezpiecznik-pl

  #play #afera #wykopefekt #telefony #operatorzykomorkowi #oszukujo @play_polska
  pokaż całość

  odpowiedzi (194)

 • odpowiedzi (10)

 • avatar

  Kiedyś prowadziłem #biznes erotyczny #nsfw. Sprzedałem wcześniej udziały w innym biznesie, miałem za dużo pieniędzy i ogladając z żoną wieczorne programy trafiliśmy na informację że w UK są organizowane spotkania dla #rozowepaski gdzie sobie oglądają gadżety i kupują od razu. Szybka myśl: "super sprawa, nie ma tego na polskim rynku! będziemy pierwsi! Będę drugim Avonem w branży dildosów! Tyle możliwości! Tyle pieniędzy! Ruszamy!"

  Klientem docelowym miały być kobiety, które boją się lub wstydzą iść do sexshopu, a także panie puszyste (jebane grubasy, te nie jebane to raczej nie zainteresowane erotyka). Nakupowałem kartony różowych dildosów, dildosów z kamyczkami svarowskiego, jakies myszki, kulki do pipki no cuda wianki. I ciuszki. Z naciskiem na ciuszki dla grubasów. Wielka plandeka z koronki z wejściem jak namiot a to koszula nocna z otworem na ruchanie. Beka.

  Między innymi ściągnałem do Polski akcesoria Shiri Zinn to taka artystka co robi dildosy za 500-600 zł albo i droższe :) Nawet załatwiłem artykuł w Playboyu o niej :) Zdjecie poglądowe gadzetu poniżej.

  Historyjki co się działo w tej firmie zostawię na inny odcinek, jeśli będzie dużo plusów co napompują moje ego niczym pompki do pipek (tych akurat nie mieliśmy) to wrzucę kolejną historię.

  Zrobiłem show bielizny dla grubasów, gdzie było tylko dwóch facetów: ja i fotograf, oraz jakieś 100 babek.
  Byłem prezentować dildosy na wieczorze panieńskim osiemnastolatek co jedna zaliczyła wpadkę
  Przeruchałem jedna pracownice

  Zbankrutowałem i mam kartony dildosów w garażu...

  Wśród plusujących robię losowanie #rozdajo jednego z dildosów Shiri Zinn (nie używany of korz). Może być taki jak na zdjęciu jeśli jeszcze mam, ewentualnie inny kolor. Do tego gustowne pudełko z eko skóry wyścielane eko atłasem czy ch wie czym.

  oraz otwieram nowy tag na historie z tego i innych biznesów które mi się nie udały jak ktoś ciekawy #bankrutujzmirkomilem
  pokaż całość

  odpowiedzi (126)